Генеральне прибирання будинків

Ціни на генеральне прибирання будинків

Загальна площа 0 - 50м2 50 - 80м2 80 - 100м2 100 - 130м2 більше 130м2
Ціна (грн.) від 2500 від 3500 від 4500 від 5500 Після огляду об'єкта
Загальна площа Ціна (грн.)
0 - 50м2 від 2500
50 - 80м2 від 3500
80 - 100м2 від 4500
100 - 130м2 від 5500
більше 130м2 Після огляду об'єкта
Чому прибирання будинків довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Генеральне прибирання котеджу, заміського будинку

Проживання в будинку несе в собі великі переваги, які просто не доступні жителям квартир: простір і велика житлова площа, відсутність сусідів над і під Вами, тиша та близькість природи. Звичайно, за «плюсами» завжди ховаються і «мінуси», такі як прибирання будинків Київ. Якщо підтримуюче прибирання можна здійснювати самостійно, оскільки цей процес не дуже довгий, то генеральне прибирання займає набагато більше часу, ніж Ви могли б собі дозволити: сподіваючись витратити 1 вихідний день, можна легко втратити 2, а це означає, що Вам потрібен помічник, щоб трохи прискоритися.

Що таке прибирання? Це запорука здоров'я, формування гарного настрою кожного мешканця, розбирання гори предметів, які повинні були залишатися на своїх місцях, але за якихось причин виявилися розкиданими по всьому будинку в хаотичному порядку. Не хочете миритися з тим, що час витрачається не на себе, сім'ю, а вихідні пролітають дуже швидко? Компанія ЧИСТОРІЯ допоможе своїм клієнтам і виконає прибирання будинків на вищому рівні.

ЧИСТОРІЯ – це велика компанія, яка нараховує понад 60 майстрів з клінінгу. Кілька разів на рік ми проходимо нові майстер-класи, де отримуємо порцію новин по своїй спеціалізації; нова інформація дозволяє нам вчитися, ставати більш професійними, оновлювати чистячі засоби, а також інший парк необхідної для прибирання техніки.

Наші фахівці виїжджають на прибирання квартир будинків особняків цілою бригадою, кількість працівників якої залежить від площі будинку. Головний групи розставляє кожного майстра на певні ділянки будинку, тим самим час витрачається раціонально, а прибирання проходить швидше. Так, наші фахівці охоплять всі кімнати, щоб Ви отримали готовий результат максимально швидко.

Ми боремося за чистоту будинків і здоров'я своїх клієнтів, тому наші засоби не викликають ніяких алергічних реакцій ні в людей, ні в домашніх улюбленців.

Також варто відзначити низку переваг від замовлення прибирання заміського будинку в компанії ЧИСТОРІЯ:

  • Економія часу. Ви не витрачаєте цілий день на наведення порядку в домі, а вартість послуг клінерів є доступною, що дозволить Вам відпочивати у вихідні після важкого робочого тижня.
  • У Вас залишається багато часу на відпочинок з сім'єю, тому довірте прибирання професіоналам, а самі проведіть час із близькими, а по поверненні на Вас чекатиме приємний сюрприз.
  • Подбайте про шкіру Ваших рук: майже кожен миючий і чистячий засіб пересушує шкіру.

Ви можете замовити послугу прибирання будинків після ремонту в будь-який зручний час, адже ми працюємо без вихідних, 24 години на добу. Телефонуйте нам за номерами, вказаними в «шапці» сайту, пишіть нам повідомлення через форму зворотного зв'язку або замовляйте зворотний дзвінок, тоді наші менеджери самі зателефонують Вам, відповідаючи на всі Ваші питання, включаючи ціни, види прибирань, а також перелік тих функцій, які увійдуть у Ваше замовлення.

Вартість роботи майстрів ЧИСТОРИЯ формується виходячи з Ваших бажань, тобто обраного пакета послуг. Також наш менеджер зробить прорахунок вартості виходячи з площі Вашого котеджу.

Хочеться відзначити один момент – це розрахунок вартості. Наша компанія більше п'яти років роботи сформувала кінцеву вартість, яка доступна більшості жителів міста Київ.

Що ще потрібно для повного щастя, коли прибирання будинків Київ доступне за ціною, майстри виїжджають швидко, надають якісні послуги навіть без обов'язкової присутності господарів? Ви можете провести час з сім'єю, піти в кіно, парк або проїхатися по пам'ятним місцям нашого міста, отримавши цілу серію фотографій вихідного дня в сімейний альбом.

Прибирання квартир будинків особняків – наша спеціалізація!

Прибирання будинків (Київ) – відносно молода індустрія, в якій наша компанія «Чисторія» змогла забезпечувати послідовне і якісне обслуговування з чищення будинків з самого початку свого існування. Нами пропонується доступне виїзне прибирання, і пропонований сервіс має ряд переваг в порівнянні з конкурентами:

Зрозумілі розцінки. Інші клінінгові компанії виконують поетапне керівництво, перш ніж повідомити, якою буде на прибирання будинку ціна, просто щоб обґрунтувати озвучену вартість, якщо Ваш будинок має порівняно охайний вигляд або ж якщо він надміру брудний. Ми віримо в рівнозначне ставлення до всіх наших клієнтів, внаслідок чого надаємо розцінки на прибирання будинку на основі його розміру і частоти необхідних прибирань.

Відсутність контрактів. Ми розуміємо, що наші клієнти не хочуть бути прив'язаними до тривалих контрактів. Іноді, коли Ви застрягли в контракті на прибирання, якість чисток може погіршитися з плином часу. Ми доводимо нашу довіру і значення кожної чистки шляхом дозволу нашим клієнтам обирати, коли розпочати і припинити обслуговування. Ми з гордістю можемо сказати, що прибирання заміського будинку (котеджу) більшістю наших клієнтів замовляється вже далеко не перший рік.

Немає комісії за зміни графіка. Ваше життя зайняте, насичене подіями, розклад яких може регулярно змінюватися; можна замовити прибирання дому і згадати про нього тільки тоді, коли найменше цього очікуєте. Ми це розуміємо і усвідомлюємо, що життя наших клієнтів неспокійне, і обрана ними клінінгова компанія не повинна додавати до цього додатковий стрес. Прибирання котеджів і будинків повинно бути перенесене? Не проблема. Вам ніколи не буде нараховуватися комісія за перенесення зустрічі з "Чисторія"!

Чому генеральне прибирання будинку має бути замовлене саме у нас?

Екологічні чистячі засоби. Наша компанія використовує екологічні чистячі засоби з моменту свого заснування. Кожен продукт, який ми використовуємо, нетоксичний і неабразивний, що захищає навколишнє середовище, будинки наших клієнтів і членів команди, що надають наші послуги. Так було, і так буде завжди.

Надійне прибирання котеджів (Київ). Ми проводимо детальну перевірку всіх членів команди, перш ніж наймати їх, так що Ви можете бути спокійні: замість того, щоб турбуватися про те, хто саме буде надавати послуги із прибирання будинків, Ви можете зосередитися на перевагах глибокого очищення!

Відчуйте переваги роботи з визнаною клінінгової службою, що гарантує, що Ваше прибирання буде послідовним і якість роботи ніколи не зменшиться!

Подбайте про свій котедж або дім так, як він піклується про Вас!