Вартість чистки клінкеру
від 30 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка клінкеру

Чистка клінкеру в Києві

Якщо у Вашому будинку використовується такий популярний будівельний матеріал, як клінкер, чистка його може стати непростим і трудомістким процесом, нерідко довірити який професіоналам з «Чисторія» – краще рішення! Але що таке клінкер?

Клінкером називається глина, що обпалюється при дуже високих температурах, і яка отримала широке застосування в будівельних роботах. Одержуваний в результаті такого виробничого процесу матеріал має високу здатність до поглинання звуку, і це пов'язано з тим, що, на відміну від стандартної листової покрівлі, маса клінкеру поглинає шум і усуває «ефект барабана». Крім усього іншого, замовити чистку клінкеру варто також і для того, щоб забезпечити належне обслуговування матеріалу, що володіє невисокою теплопровідністю, що запобігає перегріву будинку сонцем в спекотне літо і втрату тепла зсередини будинку взимку. Сильна паропроникність клінкерних плит не дозволяє надлишкової волозі скупчуватися під покрівлею, усуває появу таких небажаних проявів, як конденсат, який при низьких температурах призводить до обмерзання підкладки, руйнуючи покрівлю і, таким чином, клінкерна черепиця, поряд з поліпшенням мікроклімату в будинку, забезпечує безпосередню вентиляцію подкладкової площі; це сприяє морозостійкості, завдяки технологічним особливостям, таким як ущільнення і висока температура випалення, а також добре відгукується до водопоглинання.

Чистка клінкеру: ціна і особливості в «Чисторія»

Нашою компанією пропонується чистка клінкеру, ціна якої є більш, ніж демократичною. Така чистка проводиться із застосуванням сучасного обладнання та високоефективних миючих речовин, при чому знадобитися подібна висококваліфікована послуга в самих різних випадках.

Насправді, укладання клінкеру – це трудомісткий процес, який вимагає досвіду і особливої акуратності, але, бувають випадки, коли не уникнути небажаних забруднень, - тоді і потрібно чистка клінкеру від цементу. Також варто враховувати, що після укладання на плитці залишаються білі плями, які також вимагають очищення, яке наші фахівці проводять декількома способами:

  • механічним;
  • за допомогою води;
  • спеціальними насадками.

Такі способи дозволять нам швидко і ефективно очистити Ваш будинок від небажаних забруднень.

Очищення варто проводити відразу ж після завершення всіх робіт – це необхідно для того, щоб уникнути поширення плям надалі. Наша компанія надасть свої послуги з очищення клінкеру, які виконаємо швидко, якісно і ефективно, а найголовніше, максимально комфортно для Вас. Досконально ознайомившись з усіма перевагами, якими володіє клінкер, Ви зможете по-справжньому зрозуміти, що тільки якісний клінінг клінкеру, пропонований фахівцями компанії «Чисторія», є найнадійнішим вкладенням грошей і захисником комфорту і спокою у Вашому домі при будь-яких зовнішніх обставинах. Вартість наших послуг невисока, при тому, що працюємо ми на якість. Звертайтеся до нас, і ми з радістю вирішимо масу проблем за дуже короткий час: не встигнете і оком моргнути, як Ваші апартаменти набудуть сяючого зовнішнього блиску, від якого буде неможливо відірвати очей!