Професійне прибирання після ремонту
Проведем уборку по ГОСТу екологічними засобами за 6 годин.
Гарантія чистоти 100%.

Зателефонуйте зараз та дізнайтеся вартість зі знижкою 10%. Акція діє до 20 Января.

Розрахувати вартість зі знижкою 10%

Прибирання після ремонту квартир, офісів, котеджів

УЧАСНИКАМ АТО ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЗНИЖКИ

Розрахувати вартість зі знижкою 10%
або надіслати заявку і отримати консультацію
Переваги "Чисторія"
Навчена команда з бригадиром
Ми відправляємо Вам досвідчену команду клінерів, які вміють справлятися з будівельними забрудненнями. Весь процес прибирання контролює бригадир. Він оцінює складність прибирання та тривалість, а також перевіряє якість і відповідає на всі ваші запитання.

Прибирання після ремонту або будівництва

Прибирання після ремонту – це самий трудомісткий і складний процес в області клінінгу. Навіть генеральне прибирання забирає менше сил, ніж процедура наведення порядку в квартири, в якій закінчилися ремонтні роботи. Прибирання після будівельних робіт вимагає від людини правильний підхід. Спочатку необхідно очистити приміщення Вашого будинку від будівельного сміття, а потім братися за видалення інших забруднень та пилу, інакше можна зіпсувати підлогове покриття або помітити незмивні плями на стінах. Тільки комплексний підхід! Компанія ЧИСТОРІЯ візьме на себе обов'язки навести чистоту у вашому будинку, виконуючи всі пункти прибирання після ремонту Київ якісно, швидко, якісно і за доступними цінами.

Наші фахівці зберуть і винесуть будівельне сміття, видалять наявний пил, а також складні плями і бруд, які звичайними миючими засобами видалити не виходить. Також майстри видалять пил з увсіх вертикальних та горизонтальних поверхнонь, включаючи меблі, електроніку, стелю, стіни і вікна.

Додатково ми здійснимо ароматизацію в кімнатах, щоб Ви не відчували неприємних запахів різних лакофарбових виробів та сухих будівельних сумішей.

Незважаючи на фронт робіт, ми беремося за будь-який вид прибирання, будь воно на вашому робочому місці, вдома чи в квартирі. Площа також не має ніякого значення, оскільки наші фахівці виїжджають на замовлення бригадами, що дозволяє нам виконувати свою роботу на вищому рівні якості і в максимально короткі терміни.

Замовляючи прибирання після ремонту в офісі, тут також варто врахувати той факт, що штатні прибиральниці не володіють необхідними хімічними засобами та іншою професійною технікою. Все необхідне обладнання є на озброєнні майстрів ЧИСТОРІЯ.

Там де після ремонту не впоратися звичайними ганчірками і миючими засобами, впораються наші фахівці. Мало хто знає, але зробивши ремонт, відмивати квартиру необхідно спеціальними складами, які мають певне призначення, а також відрізняються один від одного за способом застосування до різних видів поверхонь. Саме завдяки таким засобам плями від фарби, шпаклівки, побілки, клею, цементу видаляються просто, не завдаючи шкоди поверхонь.

Також використовуючи спеціальне обладнання, робота здійснюється ефективніше, а значить, Ви зовсім скоро побачите кімнати, придатні для проживання.

Варто згадати, що наші майстри проходять курси перепідготовки, отримуючи додатково нові знання по специфіці клінінгу. Всі чистячі склади в нашому використанні дозволяють надавати послуги з прибирання після ремонту Київ, не викликаючи ніяких алергічних реакцій ні в людей, ні у домашніх тварин.

Побудували плани по поверненню в квартиру, покликали гостей на новосілля? Телефонуйте у ЧИСТОРІЯ за вказаними на сайті номерами телефонів або замовте зворотний дзвінок, тоді ми самі зателефонуємо Вам, відповімо на всі питання, що цікавлять Вас, починаючи від вартості послуг і закінчуючи розповідями про те, що увійде у прибирання після ремонту.

Ми зробили якісний розрахунок вартості роботи, щоб кожен житель міста Київ отримав можливість здійснити замовлення по клінінгу. Остаточна цифра буде залежати від площі Вашого будинку, квартири або офісу.

Ми працюємо 24 години на добу без вихідних, щоб наші замовники могли отримати бажану послугу тоді, коли у них є вільний час. А зекономлений час можна витрачати на відпочинок з усією сім'єю або відправившись по магазинах. Після повернення будете приймати роботу.