Прибирання дачі

Ціни на прибирання дачі

Чому прибирання дачі довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Генеральне прибирання дачі Київ

Добре мати дачу для приємного проведення часу і відпочинку. Але, коли назріває генеральне прибирання дачі, радість змінюється роздратуванням. Хочете змінити цю ситуацію? Звертайтеся до нас! Ми вирішуємо проблему прибирання швидко і якісно!

Прибирання дачі Київ: наш підхід

В силу значного досвіду з надання клінінгових послуг, ми знаємо, що особливо важко прибирати дачну ділянку і сам будинок навесні, тому рекомендуємо проводити генеральне прибирання дачі кожного сезону. Після зими в приміщенні відволожуються стіни, меблі просочуються пилом, в якому сприятливо розмножуються пилові кліщі. У цьому випадку м'які вироби вимагають ретельного чищення і спеціальної обробки; за потреби, ми проводимо хімчистку килимових покриттів та м'яких меблів, а також миття вікон. При відсутності систематичного вологого прибирання, корпусні меблі покриваються товстим шаром пилу, яку ми ретельно приберемо, приділяючи особливу увагу найбільш віддаленим місцям. Для «боротьби» з пилом ми використовуємо миючі засоби з ефектом захисту повторного осідання – таким чином, поверхні довше залишаються чистими.

Прибирання дачної ділянки

У дворі, після танення снігу поверхня вкрита кіркою з сухого листя. В окремих куточках видніється сміття, занесене вітром, яке довго спочивало під снігом. Ми легко усунемо всі нюанси і почистимо кожен сантиметр Вашого будинку. Але, це не саме неприємне сезонне забруднення. Часто зміна сезону може негативно позначитися на стані будинку: фасад страждає від осінніх дощів і зимової холоднечі, і на ньому часто утворюються брудні патьоки, а іноді проявляється неприємна цвіль. За допомогою сучасних миючих засобів, ми легко усунемо неприємні прояви, і стіни Вашого будинку засяють від чистоти, як внутрішньо, так і зовні.

Видаляемо цвіль та грибок

Окрема проблема в дачних будинках – це грибок. Для його ліквідації ми використовуємо спеціальні екологічні розчини, які допомагають вбити грибок глибоко в стіні. Часто грибкова цвіль проявляється дуже високо і впоратися з нею самостійно неможливо. У нашій команді є спеціально навчені люди для миття вікон та обробки стін на висоті. Часто прибирання дачі розпочинається саме з усунення плісняви на стінах і стелях. Увага! Знищення грибка буде носити тимчасовий характер, якщо не усунути основний його збудник:

 • відсутність або недостатність вентиляції;
 • постійну вологість;
 • протікання покрівельного матеріалу.

Щоб позбутися від грибка назавжди, спочатку треба усунути механічні пошкодження.

Прибирання дачі ціна

Вартість комплексного прибирання залежить, насамперед, від ступені забруднення. Для того що б дізнатися точну вартість прибирання дачі потрібно перейти на сторінку калькулятор та заповнити невелику форму.

 1. Для видалення великої кількості бруду витрачається більше миючих засобів, а також застосовується більше зусиль з боку нашої команди. Цей фактор впливає на незначне підвищення ціни за прибирання дачі.
 2. Другим пунктом є квадратура об'єкта. На нашому сайті є таблиця з зазначеними сумами щодо квадратури приміщень.
 3. Додаткові клінінгові послуги, які не входять в перелік стандартного прибирання дачі. Протягом довгих років роботи ми постійно аналізуємо цінову політику клінінгових послуг компаній-конкурентів, і на основі аналітичних даних утримуємо наші ціни нижче середнього на ринку.

У чому особливості команди "Чисторія?

 • досвідчені професіонали своєї справи;
 • дбайливе ставлення до речей, акуратність, уважність;
 • робота без вихідних і свят з 9:00 до 22:00;
 • використання сучасних миючих засобів і технологій для прибирання і очищення;
 • можливість термінового виїзду за домовленістю;
 • здійснення великих обсягів роботи за короткі терміни.

Для прибирання приміщень ми використовуємо тільки екологічно чисті миючі засоби, які нешкідливі для людей та тварин. Також ми використовуємо сучасну миючу техніку авторитетних брендів, яка відмінно зарекомендувала себе в роботі. У нас діє система попереднього запису, але, незважаючи ні на що, ми намагаємося виїжджати на об'єкт якомога швидше. Так само Ви можете ознайомитись з запитаннями на цій сторінці або задати своє питання з приводу генерального прибирання дачі.

Прибирання дачі в Києві

Якщо Ви з нетерпінням чекаєте, щоб провести час на дачі, то, безсумнівно, сподіваєтеся розслабитися. Однак важко розслабитися, коли весь житловий простір брудний, запилений і мускусний; це не весело входити в брудний будинок, а витрачати свій вільний час на його прибирання – тим більше.

Так багато прибирання потрібно зробити вдома, а часу на все не вистачає! Ми рекомендуємо звернутися в нашу клінінгову компанію з прибирання житлових приміщень. Прибирання дачі – це рутинна робота, яку Вам більше не доведеться вирішувати самостійно. Проведіть свій дорогоцінний вільний час з користю і так, як того хочете, замовивши професійне прибирання дачі в «Чисторія».

Ми розуміємо, що у більшості людей не вистачає часу, щоб прибирати весь будинок кожні пару днів або близько того, але не хвилюйтеся: існує чимало сервісів, якими виконується прибирання на дачі і житлових приміщень, які можете замовити, і які виконають це неприємне прибирання за Вас. І наша компанія – в числі кращих!

Ніким не може бути виконане генеральне прибирання дачі краще, ніж компанією з прибирання будинків, квартир і офісів «Чисторія». Ми дійсно професіонали у своїй роботі, і ми приведемо в порядок навіть найбрудніші і важкодоступні місця у Вашому домі; крім того, є місця і поверхні, які дуже важко очистити, якщо у Вас немає правильних інструментів, а у нас завжди є всі необхідні матеріали і бажання допомогти Вам!

Ми пропонуємо саме те, що Вам потрібно, щоб тримати Ваш будинок у відмінній формі! Найголовніше для Вашого будинку – це чистота. Професійні прибиральники ретельно очистять його, залишивши чистим і безпечним. Пам'ятайте, що немає нічого важливішого, ніж можливість жити в чистому і гігієнічному середовищі! Регулярно чистіть свій будинок і залишайтеся здоровим якомога довше.

Існує безліч способів перетворити Вашу брудну дачу в сяюче місце. Ми впораємося з усіма справами, покладіться на нас! Якщо є щось, що Ви не можете зробити самостійно, зателефонуйте нам сьогодні! «Чисторія» надає безліч послуг, які допоможуть Вашому будинку виглядати найкращим чином. Ми економимо і Ваші гроші теж: наші ціни на прибирання дачі і житлових приміщень вразять Вас, повірте!

Чому прибирання дач повинно бути замовлене саме у нас?

Прийшов час зробити Вашу неохайну дачу місцем, де можна розслабитися і знову насолоджуватися вільним часом! Незалежно від того, наскільки чистий Ваш будинок, він не буде виглядати чистим, якщо Ваші вікна брудні!

Також Вам пощастило, тому що наша компанія з прибирання будинку також пропонує побутову чистку килимів.

Ми дійсно дбаємо про Ваш будинок і про те, щоб вписати його в Ваш графік. Наша компанія надає індивідуальні послуги з прибирання житлових приміщень, і кожне прибирання будинку унікальне для нас. Ми прибираємо Ваш будинок так, як Ви хочете, і пишаємося якістю пропонованих нами послуг з прибирання.