ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Регулярні прибирання

Клінінгова компанія «Чисторія» надає послуги з регулярного прибирання приміщень, офісних будівель, будинків, котеджів і квартир. Дана послуга не тільки позбавить Вас від побутових клопотів, але і заощадить час для маленьких і великих радощів. Довірте всі «принади» прибирання нашим фахівцям. Професійні клінери добре знають, що кожна поверхня в інтер'єрі і кожен матеріал вимагають особливої техніки очищення, спеціальних засобів. Регулярне прибирання в Києві – дуже популярний вид професійних послуг серед клінінгових компаній. Якщо Ваш робочий графік, завантаженість щоденними справами і часті роз'їзди не дозволяють займатися регулярним прибиранням настільки часто, як би того хотілося, зверніться до майстрів своєї справи – професіоналам «Чисторії»: вони подбають про те, щоб у Вашій оселі панувала чистота і порядок, незалежно від Вашої присутності або відсутності в ньому. Більше не потрібно ні під кого підлаштовуватися і контролювати якість виконання робіт, порушувати свій звичний уклад життя і займатися господарськими справами, шкодячи особистому часу або більш важливим справам, - для цього є ми!

Замовити регулярне прибирання в Києві можна зателефонувавши за вказаним номером або залишивши заявку на сайті. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення всіх деталей і розрахунку вартості. Що входить в послугу:

  • миття підлоги (сухе, вологе прибирання),
  • прибирання вертикальних і горизонтальних поверхонь від пилу,
  • чистка сантехніки і дзеркал,
  • чистка вимикачів, розеток,
  • чистка освітлювальних приладів,
  • винесення сміття.

Ціна регулярного прибирання залежить від площі приміщення, кількості кімнат і замовлення додаткових послуг, наприклад, миття вікон, прибирання балкона, глибокого чищення підлогового покриття, мийки побутової техніки і т. д. Всі нюанси замовлення можна обговорити з нашими менеджерами і вибрати найбільш оптимальний набір послуг, який буде включати в себе регулярне прибирання. Наші фахівці – це згуртована команда виконавчих, пунктуальних, компетентних людей, які працюють без вихідних і готові до виконання замовлення в будь-який зручний для Вас час. У своїй роботі клінери використовують високоякісні матеріали, безпечні для здоров'я засоби для чищення та професійну клінінгову техніку. Регулярне прибирання може бути в радість, коли замість Вас його робить «Чисторія»!

Регулярне прибирання приміщень, офісів, квартир

З сьогоднішньою зайнятістю життя стає все важче «йти в ногу» з усією роботою, яка повинна бути зроблена по дому – доводиться викроювати вільну хвилинку, щоб привести в порядок наші будинки. Ми можемо зробити це регулярне прибирання вранці або ввечері – саме тоді, коли Вам найскладніше виділити цю саму «хвилинку».

Комусь зі скептиків може здатися, що це не складне завдання, але, якщо мається дуже багато нечистих місць, які потребують ретельного прибирання, завдання стає не настільки легко здійсненним. Це дуже складна частина роботи, що вимагає чимало часу на витирання пилу з меблів, очищення стін, прибирання з пилососом всіх підлог, килимів, оббивки, миття всіх підлог, очищення ванної кімнати, кухні і інших кімнат.

Ці завдання, здається, займають весь наш дорогоцінний час, але це необхідна частина регулярного домашнього господарства. Регулярне прибирання квартир – покроковий процес, що дозволяє отримати будинок чистим і сяючим. Для багатьох людей цей процес є складною роботою, через що вони вирішують робити тільки щомісячне прибирання: вони влаштовують день і час, щоб впоратися з усіма необхідними речами. Ця задача важка, трудомістка і, часом, неприємна (після місяця без прибирання в будинку може бути великий безлад). Але це рутинна робота, яка повинна бути зроблена в будь-якому випадку.

Бувають випадки, коли щомісячного прибирання не вистачає: наприклад, не пилососячи будинок щотижня, пил може викликати алергію і респіраторні проблеми для сім'ї. Є області, які слід пилососити на щоденній основі; інші області наших будинків отримують таке часте використання, що вони потребують щотижневого прибирання.

Чому регулярне прибирання житлового приміщення або офісу повинне бути замовлене саме у нас?

Ніяких контрактів. Ніяких турбот.

В «Чисторія» ми розуміємо, наскільки насиченим може бути життя. Саме тому ми розробляємо пакети послуг, до переліку яких входить регулярне прибирання квартири, будинку, офісу або іншого приміщення на основі Ваших конкретних переваг. Без необхідності встановлювати постійний план прибирання, ми можемо адаптуватися до Вашого графіку в разі, якщо вирішите збільшити або зменшити частоту наших послуг; це наша робота, щоб зробити Ваше життя простішим, і ми прагнемо зробити її як можна більш безтурботною.

Хоча регулярне прибирання може бути налаштоване за, свого роду, планом відповідно до індивідуальних потреб, більшість клієнтів планують регулярні послуги з прибирання:

  • Раз на тиждень – це популярне рішення для зайнятих будинків.
  • Кожні два тижні – ця послуга працює найкраще для допомоги із загальним змістом.
  • Раз в місяць – нами буде проводитися ретельне прибирання на регулярній основі у Вашому домі саме тоді, коли Вам це потрібно.

Більшість наших клієнтів вважають за краще регулярні візити наших професійних прибиральників. В залежності від того, скільки активності бачить Ваш дім, наші щотижневі та двотижневі послуги можуть бути кращим рішенням для Вас: вони забезпечать більше вільного часу у Вашому щільному графіку, зменшуючи негативний вплив бактерій, алергенів та інших шкідливих речовин на Вашу сім'ю.

Від грунтовного регулярного прибирання Вашої кухні і ванної кімнати до зміни постільної білизни, наша регулярне прибирання будинку робить все можливе, щоб наші клієнти відчували себе максимально комфортно в своїх щойно прибраних будинках. Крім того, воно вимагає менше часу, і це запобігає більш інтенсивному очищенню пізніше.