ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Мийка ламінату

Мийка ламінату Київ професіоналами з «Чисторія»

Є причина, по якій майже кожен дизайнер в популярних домашніх телешоу використовує в якості підлогового покриття установку ламінованих підлог: вони зроблені з деревного композиту (матеріалів, таких як тирса, спресованих разом), але виглядають так само, як тверда дерев'яна підлога. Крім того, матеріал часто коштує дешевше, встановлюється легше і поставляється з прозорим захисним шаром зверху. Але так само, як і будь-яка інша підлога у Вашому домі, він, як і раніше, вимагає регулярного догляду, і миття ламінату Київ спеціалістами компанії «Чисторія» – ось все, що необхідно для підтримки Ваших ламінованих підлог в належному стані.

Як повинна виконуватися мийка підлог з ламінату?

Регулярно «проходьтесь» пилососом по поверхні, щоб видалити бруд і сміття з тріщин і щілин. Для цієї мети наші фахівці використовують тільки якісну техніку – машини, що поставляються з чистим всмоктуючим підлоговим покриттям, призначеним для використання на всіх гладких підлогах, і витримали всі критерії наших випробувань, включаючи збір сміття, вагу і простоту використання. Звичайно, якщо у Вас є тільки вертикальна модель, Ви все одно можете використовувати і її – головне, вимкнути обертову щітку, щоб щетина не дряпала підлоги і не розкидала бруд.

Приблизно раз на місяць витирайте підлогу вологою ганчіркою для ретельного глибокого прибирання; кухні та приміщення, які переживають багато руху, можливо, потребують його частіше. Візьміть швабру з миючою, багаторазовою головкою з мікрофібри або з одноразовими прокладками: розпиліть засіб для чищення ламінованої підлоги економно, щоб не перенасичувати підлогу, а потім протріть шваброю.

Щоб уникнути пошкоджень, не поліруйте і не натирайте воском ламіновану підлогу. Крім того, не використовуйте абразивні чистячі засоби, порошок для чищення та сталеву вату – вони можуть подряпати підлогу та пошкодити захисну обробку.

Чи може використовуватися парова швабра для миття ламінату?

Мийка ламінату, ціна якої в нашій компанії є однією з кращих в столиці, використовує її в рідкісних випадках, оскільки багато виробників підлогових покриттів застерігають від них, і це може навіть анулювати Вашу гарантію. У той час, як бренди парових швабр можуть стверджувати, що вони безпечні, спочатку перевірте, які рекомендації по догляду за Вашою підлогою: сучасні ламінати більш стійкі до вологи і розливів, але пар все одно може викликати деформацію та інші пошкодження.

Запобігання забрудненню та зносу

Хоча мити ламінат можна з мінімальними зусиллями, ще краще запобігти його забрудненню і зносу, в першу чергу. Прикріпіть невеликі повстяні планки до ніжок стільців, столів та інших предметів меблів, які часто переміщаються, щоб уникнути подряпин і потертостей. Якщо у Вас є обертові стільці, встановлені на роликах, переконайтеся, що ролики зроблені з м'якої гуми (така продається для твердих підлог). Найбільш використовувані зони, наприклад, перед столами, також можуть бути захищені килимками для стільців, які бувають різних типів і кольорів, включаючи прозорі. Також бажано поставити килимок для ніг біля вхідних дверей і постелити брудовловлюючі бар'єрні килимки або бігунки в коридорах.