Вартість чистки плитки після ремонту
від 30 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка плитки після ремонту

Чистка плитки після ремонту

Одним з найпопулярніших предметів в будинку, який люди регулярно оновлюють, є підлогове покриття: сучасні будинки повні кахельних і дерев'яних підлог, а килимові покриття використовуються, в основному, в спальнях. Заміна плитки у ванній кімнаті, як на підлозі, так і в зоні душу/ванни – це рекомендований крок для оновлення всієї кімнати. Однак з новою плиткою приходить затирка, а з нею нерідко настає безлад, залишаючи після себе те, що часто називають «білою димкою». Тому не дивно, що чистка плитки після ремонту – послуга, яку все частіше замовляють у фахівців нашої компанії «Чисторія».

Звідки береться «біла димка»?

За словами експертів, «біла димка» (або затирка) є побічним продуктом установки плитки, і являє собою затирку, яка покрила поверхню плитки після установки і процесу сушіння. Оскільки затирка для плитки складається з цементу і мінералів, змішаних з водою, як тільки ця вода висихає, мінерали залишаються на поверхні недавно встановленої плитки. Ви не можете просто стерти цю «димку» водою, до того ж її не можна буде повноцінно обробляти до тих пір, поки затирка не висохне.

Отже, як в такому випадку повинна бути виконана чистка плитки після ремонту (Київ)? Кращий вихід із ситуації – звернутися до фахівців нашої компанії! Після всіх будівельних робіт, наша компанія і команда професіоналів відмінно впораються з будь-якою складністю забруднення. Ми виконаємо чистку в будь-який зручний для Вас час, при цьому ні в якому разі не забуваючи про швидкість виконання роботи і про її якість. З нами, прибирання та чищення плитки після будівельних робіт не викликатиме у Вас жодних складнощів!

Приготуйтеся до прибирання

Щоб очищення плитки після ремонту було виконане якісно, слід знати, що «димка» може не з'явитися протягом десяти днів після установки – ось чому ми використовуємо професійні засоби і матеріали. Якісне прибирання проводиться тільки якісним обладнанням. Виконуємо швидко і якісно, у зручний час для замовника.

  • Переконайтеся, що затирка повністю затверділа. Прочитайте інструкції на упаковці затирання, щоб визначити, як довго вона буде висихати, так як деякі виробники рекомендують різний час висихання.
  • Не чекайте більше десяти днів, щоб спробувати замовити чистку плитки після ремонту.
  • Знову зверніться до пакета затирання, щоб дізнатися, чи є використана затирка епоксидною. Якщо це так, то «білу димку» буде важче видалити, в зв'язку з чим, можливо, доведеться використовувати очищувач для затирки.
  • Дізнайтеся, з якого матеріалу зроблена плитка. Наприклад, керамічна і керамогранітна плитка можуть піддаватися впливу кислих чистячих засобів, але пористий штучний камінь на основі гіпсу і шиферна плитка не повинні. Тип плитки буде мати значення і в тому, який очищувач затирки використовувати. Знову ж таки, в даному питанні найкраще довіритися фахівцям нашої компанії «Чисторія», що використовують передове обладнання та засоби для чищення, перед якими не встоїть жодне забруднення!

Професійна чистка плитки після ремонту:

Наша компанія пропонує скористатися послугами фахівців, які швидко і ефективно очистять плитку після ремонту. Ми знаємо, що таке прибирання вимагає знань і досвіду, тому у наших фахівців було достатньо практики, щоб якісно і професійно очистити Ваші апартаменти від різних забруднень. Наші професіонали виконують прибирання в суворій послідовності, переходять до наступних етапів тільки після повного завершення попереднього.

При зверненні в нашу компанію Ви переконаєтеся, що ціни на чистку не захмарні. Якщо наша компанія береться за очищення, то Ви отримуєте: сяючу чистоту і свіжість. Тому, якщо Вас зацікавила професійна чистка плитки після ремонту, ціна якої не утворює «дірки» в сімейному бюджеті, звертайтеся за вказаними на нашому сайті контактами вже сьогодні, і ми з готовністю виконаємо прибирання в будь-який зручний для Вас час. При зверненні до нас, можете бути впевнені в блискучому результаті!