Вартість чистки ламінату
від 20 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка ламінату

Чистка ламінату Київ

Собака прийшла з вулиці і всюди залишила грязьові сліди. Дитина пролила свій апельсиновий сік у вітальні. Ви працювали у дворі і увійшли в будинок, щоб прийняти душ, не знімаючи взуття, - ці та багато інших подій відбуваються в нашому будинку кожен день.

Ви встановили свої красиві нові ламінатні підлоги, і хотіли б, щоб вони виглядали чудово протягом багатьох років. Чистка ламінату (Київ), виконана фахівцями клінінгової компанії «Чисторія», є ключовим елементом у підтримці їх первісного вигляду протягом довгого часу!

Підмітання, прибирання пилососом і протирання ламінованих підлог

За допомогою м'якої мітли або пилососа, оснащеного відповідним інструментом для твердих підлог, легко видалити грубе сміття або бруд, такий як тирса. Однак, оскільки підмітання має тенденцію піднімати пил, наші фахівці, якими виконується прибирання ламінату, пилососять, а щоб зчистити залишки і бруд, що прилипли до підлоги, а також сліди, залишені взуттям на гумовій підошві і меблями, протирають їх вологою тканиною.

Важливо, щоб тканина не була занадто вологою: вона повинна бути тільки злегка вологою, щоб підлога швидко висохла після цього – надмірна кількість води шкідливо для ламінату і, якщо що-небудь коли-небудь проллється на підлогу, негайно приберіть це! Спробуйте протерти їх уздовж панелей; немає ніякої необхідності в будь-якій додатковій очистці.

Яким є підходящий засіб для чищення ламінату?

У більшості випадків досить чистої води. Однак, якщо хочете використовувати засіб для чищення, використовуйте його якомога м'якше і ніжніше – агресивні продукти можуть пошкодити ламінат. Чистка ламінату, ціна якої у нас більш ніж демократична, застосовує спеціальні очищувачі. Уникайте продуктів, що містять віск або мило, оскільки вони залишають непривабливі смуги.

Найкращими умовами навколишнього середовища для ламінату є температура від 20° до 22°С і відносна вологість повітря 50-60%. Трохи більше або менше цього не проблема – ці значення природно коливаються в будь-якому випадку. Але, якщо відносна вологість зберігається на значно більш високому або більш низькому рівні, рекомендуємо придбати осушувач повітря або зволожувач повітря, в залежності від обставин: крім того, що він хороший для ламінату, він також створює більш здоровий і приємний мікроклімат в приміщенні.

Короткий опис того, як доглядати за ламінатними підлогами:

  • Видаліть бруд і сміття за допомогою м'якої мітли або пилососа.
  • Використовуйте вологу тканину, щоб очистити від прилиплих залишків.
  • Протирайте паралельно довгим сторонам панелей.
  • Використовуйте спеціальний очищувач ламінату, щоб позбутися від стійкого бруду.
  • Помістіть повсть під ніжками меблів, яка на них ковзає.
  • Використовуйте м'які гумові ролики для стільців.
  • Покладіть брудні килимки або доріжки біля вхідних дверей і в коридорах.
  • У комерційних установах використовують бар'єрні мати, бігунки і т.д. для того, щоб створити пішохідні зони.

Застереження та попередження

Якщо будете слідувати наведеним вище інструкціям, то все буде готово. Однак ми хотіли б нагадати про кілька речей, яких слід уникати і які можуть пошкодити Ваші підлоги. Ми вже згадували, що не використовуємо абразивні матеріали, але ось ще кілька порад:

  • Чистка ламінату в Києві повинна проводитися з мінімальною кількістю води. Вода може вбратися і викликати лущення і відділення. Не замочіть швабру з мікрофібри і не залишайте калюжі.
  • Не використовуйте відбілювач. Оскільки деревний ламінат пористий, відбілювач буде вбиратися, викликаючи цілий ряд проблем. Відбілювач часто знімає блискучу обробку з підлог, а також може забруднити і змінити їх колір.