Вартість видалення плям з плитки
за домовленістю
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Видалення плям з плитки

Видалення плям з плитки

Поширеною скаргою, пов'язаною з кахельною підлогою, є поява плям через невдачі на кухні. Ці плями іноді можуть проникати через пористу обробку кераміки або порцеляни, і ставати досить важкими для видалення. Зазвичай, видалення плям з плитки керамічної та порцелянової використовує відбілювач та інші окислювачі, однак, в разі глибоко насичених плям і слідів жорсткої води, відбілювач не завжди працює. І це не дуже добре для затирання.

Наприклад, хоч мармур і довговічний, він легко може стати плямистим. Щоб запобігти цьому, розливи потребують негайного очищення, особливо якщо рідина кисла. Однак, якщо Ваша плитка з мармуру покриється плямами, Ви можете видалити їх. Ось як це робиться:

Масляна основа, органіка або цвіль. Якщо плитка пофарбована продуктом на масляній основі, органічними матеріалами (харчовими продуктами, чаєм і т.д.), або цвіллю, постраждала область повинна бути протерта водою, ніжною тканиною і миючим розчином; розчин повинен містити одну з наступних речовин:

  • відбілювач;
  • аміак;
  • мінеральні спирти або ацетон.

Зверніть увагу, що Ви ніколи не повинні змішувати ці хімічні речовини разом, оскільки це може призвести до утворення смертельного газу; замість цього використовуйте лише одну речовину, або потурбуйтеся про те, щоб замовити видалення плям з плитки у професіоналів, якими є фахівці компанії «Чисторія».

Іржа. Будь то цвяхи або металеві предмети, що сидять на ваших мармурових плитках, іржа може «позначити» камінь. Очистити її можна за допомогою спеціальних припарок. Крім того, регулярно перевіряйте місця, де метал стикається з мармуром, так як видалити іржу буває вкрай важко: чим швидше Ви помітите і очистіть її, тим краще.

Фарба. Використовуйте лак і тонке лезо, щоб акуратно зішкребти будь-яку фарбу, яка може капнути на Ваші мармурові плитки. Будьте дуже обережні, щоб не подряпати камінь. Для густої фарби використовуйте Комерційний «дуже рідкий» стриппер фарби, який можна знайти в господарському магазині.

Видалення плям з плитки: ціна, не платити яку допоможуть превентивні заходи

Якщо у Вас є мармурова плитка, завжди використовуйте підставки під склянки, особливо якщо п'єте алкоголь або кислі напої (наприклад, апельсиновий сік): таким чином, якщо рідина переллється через край склянки, вона не впаде на мармур.

Коли будете витягувати гарячі продукти з духовки, покладіть їх на підставку, а не прямо на мармурову стійку: мармур витримує високу температуру, але все ж рекомендується захищати його від гарячої їжі в духовці.

Використовуйте килимки. Тримайте килимки у всіх Ваших входів, щоб мати можливість витерти взуття, коли ввійдете всередину. Це допоможе звести до мінімуму наявність бруду і сміття, які можуть подряпати плитку підлоги. Більш того, Ви можете тримати гумовий килимок під металевими предметами. Таким чином, металева вішалка для одягу або критий квітковий горщик не залишать плям на Ваших мармурових поверхнях.

Видалити плями з плитки не доведеться, якщо відразу ж витирати розливи. Якщо проллєте на свою плитку рідину, використовуйте паперовий рушник, щоб очистити її. Потім використовуйте м'яке мило і воду, щоб очистити область. Нарешті, висушіть свої плитки: це запобіжить появі плям, що особливо важливо, якщо проллєте кислу їжу або напій.