ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка клінкерної плитки

Чистка клінкерної плитки в Києві

Якщо Вам раніше не зустрічалося слово «клінкер», то, судячи з усього, для зведення Вашого будинку не використовувався цей матеріал. Міцно займаючи лідируючі місця в плані найбільш поширених, являє собою форми з глини, обпечені при дуже високих температурах, які здобули популярність і широке застосування ще в середині позаминулого століття. Тротуарна клінкерна плитка, чистка якої пропонується фахівцями нашої компанії «Чисторія», являє собою «традиційний» високоякісний матеріал для обробки, виробничою основою якого служить сланець – компонент, що має широке поширення по всьому світу.

Як очистити клінкерну плитку від клею?

Отже, що собою являє клінкерна плитка, чистка якої проводиться нашими спеціальними кваліфікованими мобільними бригадами, що мають 10-ти річний досвід в клінінгу? Після всіх робіт на поверхні залишається клей, який можна відразу ж прибрати мокрою губкою; засохлий клей прибирають за допомогою будівельної терки – в останньому випадку необхідна найвища акуратність, щоб не пошкодити поверхню плитки. Клей, що глибоко в'ївся, видаляють спеціальними машинами і засобами.

Чистка клінкерної плитки Київ

Чистка клінкерної плитки (Київ) – важливе завдання, оскільки матеріал відомий своєю довговічністю і надає покрівлі будь-якого будинку естетичну красу, так як при обробці набуває не тільки зовсім іншого кольору, але і найрізноманітніших видів, таких як:

  • плоский,
  • Римська класика,
  • великогабаритний,
  • рухома (реформ-плитка, порожнисте або подвійне поглиблення) і багато інших.

Так, клінкерна плитка володіє багатьма корисними якостями, які часто відсутні в більш сучасних будівельних матеріалах такого типу:

  • по-перше, це екологічна безпека (глина, з якої виготовляється клінкерна плитка, є екологічно чистим і абсолютно нешкідливим для здоров'я людини матеріалом);
  • крім своєї виняткової вогнетривкості, глина володіє ще одним дуже важливою в наш екологічно небезпечний час якістю – стійкістю до впливу агресивних компонентів навколишнього середовища, таких як кислотні дощі, підвищена сонячна радіація і безпосередньо пов'язане з нею ультрафіолетове випромінювання.

Клінкерна плитка, клінінг якої ми готові виконати в будь-який зручний для Вас час, не має властивості накопичувати статичну електрику, що дуже важливо для покрівельних матеріалів, тому вона не вимагає такого пристрою, який необхідно при використанні будь-якого виду металочерепиці.

Способи очищення стін від висолів:

Висол – це виникнення з солі, пляма яке має білий або жовтий колір. Вади такого роду з'являються через скам'яніння солей з розчину. Клінкер дуже рідко стикається з проблемою висолів, але, якщо така проблема у Вас все ж з'явилася, звертайтеся до нас і ми з легкістю з нею впораємося! Для цього у нас є необхідний інструмент і високоякісні хімічні речовини, але, найголовніше, кваліфіковані фахівці і доступні ціни на наші послуги! Будемо раді Вам допомогти!