ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Мийка лінолеуму

Мийка лінолеуму Київ: професійне глибоке очищення лінолеумних підлог

Лінолеум вперше з'явився на ринку в 1860-х роках і, хоча популярність цього міцного, екологічно чистого, гіпоалергенного продукту коливалася протягом багатьох років, сьогодні його можна знайти в багатьох будинках і підприємствах по всій країні. При правильному догляді і обслуговуванні, лінолеумна підлога може витримати десятиліття використання, а нескінченна різноманітність кольорів і візерунків робить його підходящим для кожної кімнати у Вашому домі. Збільште красу і довговічність цього універсального матеріалу з професіоналами компанії «Чисторія», де мийка лінолеуму може бути замовлена з будь-якою регулярністю і за доступною ціною.

Що таке лінолеум?

Хоча багато людей використовують терміни «лінолеум» і «вініл» як взаємозамінні, ці два продукти значно відрізняються за складом і продуктивністю: ключовим інгредієнтом лінолеуму є лляне масло і, після того, як йому було дозволено окислити інші матеріали, такі як соснова смола, деревне борошно або мелений пробковий пил, вони додаються для отримання готового продукту; ця суміш наноситься на полотняну або джутову основу, а листи або плитки формуються для комерційного і побутового використання.

Переваги лінолеумного підлогового покриття

На додаток до свого виключно довгого терміну служби, лінолеум, мийка якого – послуга, що є одним з ключових напрямків нашої роботи, має безліч додаткових переваг, в тому числі:

  • Комфорт. Природна амортизація забезпечує ідеальне поєднання віддачі і підтримки, на відміну від керамічної або кам'яної плитки, яка може бути жорсткою на спині і суглобах.
  • Довговічність. Завдяки унікальному технологічному процесу, колір і малюнок присутні по всій товщині матеріалу, що робить знос менш помітним; дрібні подряпини або вибоїни менш помітні і можуть бути усунені за допомогою ретельного полірування і повторної обробки.
  • Водонепроникність. Хоча надмірна вологість може призвести до пошкодження вашого лінолеуму, він стійкий до впливу води в звичайних повсякденних умовах, на відміну від дерев'яних або ламінованих підлог.
  • Екологічний рейтинг. Лінолеум не токсичний, не містить ЛОС. Він підлягає вторинній переробці та біологічному розкладанню, що робить його одним з найбільш екологічних варіантів підлогових покриттів на ринку.

Як правильно виконується мийка лінолеуму в Києві?

Генеральне прибирання. Продовжіть термін служби своєї лінолеумної підлоги і тримайте її, як нову, за допомогою цих порад:

  • Використовуйте суху швабру з мікрофібри для щоденного видалення пилу і сміття в місцях з інтенсивним рухом транспорту.
  • Один раз на тиждень використовуйте мітлу з м'якою щетиною або насадку для пилососа, щоб видалити бруд і сміття.
  • Волого витріть підлогу, використовуючи розчин з чотирьох літрів гарячої води, однієї чашки оцту і декількох крапель мила для миття посуду.
  • Вилийте суміш і наповніть раковину або відро чистою водою.
  • Протріть підлогу ще раз, використовуючи чисту, вологу швабру, щоб видалити всі залишки.
  • Дайте підлозі повністю висохнути перед використанням, переконавшись, що на поверхні немає стоячої води.

Глибоке очищення. Один або два рази на рік необхідна більш глибока очистка, щоб видалити бруд, який в'ївся в поверхню і відновити природну красу. Кращий спосіб очищення лінолеумних підлог на щорічній або дворічній основі – професійна мийка лінолеуму, замовити яку на вигідних умовах завжди можна в нашій компанії «Чисторія»!