ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка гранітних сходів

Чистка гранітних сходів в Києві

Граніт – це міцний натуральний камінь, який додає елегантності будь-якому будинку. Більш дорогий, ніж багато інших подібних матеріалів, граніт може витримати довгий знос. Гранітні сходи, чистка яких пропонується на цій сторінці сайту нашої компанії, ідеально підходять для додання Вашому будинку краси і практичності.

Дуже важливо утримувати гранітні сходи в чистоті, щоб вони зберегли свій первісний блиск і сяйво. Хоча чистити гранітні сходи можна так само, як і інші поверхні підлоги в будинку, існують певні види забруднень, з якими самостійно впоратися дуже складно. Як правило, це сольові відкладення і патьоки на поверхні каменю: дані проблеми виникають або при неправильному монтажі (контруклони ступенів, погана герметизація швів) або їх розгерметизація при тривалій експлуатації без належного догляду.

Чистка граніту:

Будівництво вже завершилося, всі ремонтні роботи позаду, а Ви придбали гарний будинок з гранітними сходинками – розкіш, погляд від якої просто неможливо відірвати. І, хоча, з часом, під впливом різних факторів, Ваші сходинки втрачають свій первісний вигляд, не варто засмучуватися: фахівці клінінгової компанії «Чисторія» допоможуть вирішити цю проблему!

Граніт – це вічний камінь, а чистка гранітних сходів в Києві – це наша спеціалізація. Таке очищення – дуже і дуже трудомісткий процес, який вимагає не тільки багаторічного досвіду роботи з самим каменем, але і глибоких знань в хімії. Очищення східців з граніту – процедура не з легких, виконувати яку варто тільки професіоналам і майстрам своєї справи, які знаються в очищенні ступенів з граніту. Тому, для високопрофесійного виконання всіх необхідних робіт, зв'яжіться з нами вже сьогодні!

Процес роботи:

Технологічний процес складається з 5 етапів:

1. Загальна глибока розмивка граніту – дане очищення виконується спеціальними хімічними речовинами. Очищення проводиться тільки спеціальними хімічними речовинами, які ретельно приберуть цемент з граніту, бруд, нальоти і т.д.; така хімія не викликає побічних реакцій і не зашкодить каменю.

2. Механічна мийка – до хімічної розмивки додатково застосовуються однодискові роторні машини (використовуються як доповнення для більш глибокого очищення).

3. Локальне видалення плям, таких як іржа і більш глибоке забруднення, з використанням спеціальних, перевірених часом, ефективних засобів.

4. Завершальна мийка – етап, на якому нейтралізуються і змиваються з каменю нальоти, цемент, різні забруднення.

5. Захисна оболонка – це хімічні просочення, такі як спеціальні брудовідштовхуючі гідрофобізатори, за допомогою яких гранітні ступені прослужать не один десяток років.

Ви можете бути впевнені, що ми використовуємо тільки високоякісну професійну хімію від найкращих і перевірених виробників.

Клінінг гранітних сходів

Отже, один з основних напрямків діяльності нашої компанії – це чистка гранітних сходів, а також їх захист. Ми якісно і оперативно очистимо, захистимо і обробимо Ваші гранітні сходи за найдоступнішими цінами. Наші клієнти платять за якість послуги, яка відповідає всім професійним вимогам. Ми виконаємо клінінг гранітних сходів, все почистимо, відреставруємо шви, опрацюємо спеціальним гідрофобізатором, - надані послуги розраховані на будь-який бюджет.

Як Ви вже знаєте, граніт – це натуральний камінь, який прикрасить будь-яке приміщення, але, за ним також потрібен догляд, щоб його первісний вигляд зберігався тривалий період часу. Насправді, догляд за гранітними сходинками дуже простий, і не вимагає якихось певних зусиль. Але, якщо у Вас виникло питання, як же все-таки почистити ступені, то зверніться до нас – ми з радістю допоможемо почистити і захистити Ваші ступені за доступною ціною; нами виконується чистка гранітних сходів, ціна якої відповідає професійним вимогам. Наші фахівці мають багаторічний досвід, виконують свою роботу швидко і якісно. Дотримання технології чищення – гарантія позитивного результату. Ми якісно очистимо і захистимо підлоги від забруднень, що глибоко в’їдаються, ступені сходів і інші поверхні!