Хімчистка килимів

Хімчистка 1 м2 килимового покриття
від 30 грн
Чому хімчистку довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Хімчистка килимів на дому

Є речі, які краще робити часто, наприклад хімчистка килимів Київ, адже кожне килимове покриття потребує правильного догляду, окрім того, що необхідно позбавлятися від дрібних «мешканців» у ворсі.

Хімчистка коврів на дому – це, очевидно, краще рішення для всіх, хто не хоче займатися перевезенням килимів в спеціалізовані підприємства. Посудіть самі: ще килим або килимову доріжку можна перевезти самостійно, а як бути з ковроліном, який, зазвичай, розташовується по всій площі підлоги, тобто, щоб його зняти, необхідно викручувати плінтуси!

Саме через незручності транспортування дана послуга є такою затребуваною. Весь процес відбувається на Ваших очах. Вся процедура займає не більше одного дня; ми все висушуємо, тобто Вам не доведеться ще кілька днів провітрювати кімнати.

Компанія ЧИСТОРІЯ гарантує:

 • ця послуга не вплине на первісний колір килимового виробу – навпаки, кольори заграють;
 • обачна робота і забезпечення неушкодженості ворсу, будь він синтетичним, вовняним, плетеним, скрученим, оздобленим орнаментом і забарвленням;
 • термін служби чистого покриття збільшується;
 • видалення бактерій на глибині ворсу, з чим домашній пилосос не зможе впоратися;
 • робота з миючими засобами, які ніяк не шкодять здоров'ю людини та домашніх тварин;
 • ми видалимо всі плями і розводи з поверхні килимового покриття, повертаючи йому «магазинну» красу.

Поетапна хімчистка килимів

Фахівці ЧИСТОРІЯ виїжджають на замовлення в будь-який зручний Вам час. Перед проведенням робіт ми перевіряємо килимове покриття на ступінь забруднення, види бруду, матеріал ворсу. Після побаченого наші майстри визначаються з вибором миючих складів, а потім приступають до хімчистки килимів.

 1. Користуючись екстракторним пилососом, чистячий засіб разом з водою, що виходить у вигляді струменя високого тиску, б'є в ворс, розмиваючи плями. Потім, через спеціальну насадку, залишки рідини всмоктуються назад в пилосос. Процедура здатна розібратися з безліччю видів плям, які домашнім миючим пилососом видалити практично неможливо. Це очевидний плюс промислового пилососа фірми Karcher.
 2. Для старих плям і слідів, що в'їдаються, ми використовуємо роторно-дискову машину, яка своїм барабаном видаляє будь-який тип забруднення.
 3. Розводи від самостійного чищення видаляються майстрами ЧИСТОРІЯ вручну, застосовуючи в роботі якісні плямовивідники і фізичну силу.
 4. Знову повторюється перший етап, який повинен видалити елементи, не видимі нашим очам.
 5. Остаточний етап сушіння.

На вимогу господарів квартири, ми можемо усунути запах домашніх тварин.

У висновку, ми хочемо відзначити важливість хімчистки килимів: ця процедура дуже корисна не тільки килимовому покриттю, але і мешканцям будинку.

Якщо Ви мешканець приватного будинку, то процес забруднення ворсу килима відбувається частіше, ніж у жителів багатоповерхових будинків. Вам потрібно викликати майстрів не рідше 3-4 разів на рік, щоб не призвести його в жалюгідний стан.

Для мешканців багатоквартирних будинків чистку рекомендуємо проводити не рідше 2 разів на рік.

У кого маленькі дітки, тим більше нехтувати не можна: в килимах (синтетичних або вовняних, тепер вже не має значення), заводяться блохи: навіть якщо у Вас немає домашніх тварин, блохи якимось чином заселяються в ворсі і кусають всіх, хто ходить босоніж; на тілі залишаються ранки, які гояться швидко, але неприємно, коли ноги постійно сверблять. Діти грають на килимі, повзають, а, значить, блохи можуть дістатися не лише до ніжок.

Хімчистка килимів екстракторним методом з нашого арсеналу вибиває цих шкідників. Вам не доведеться використовувати полин, сушити килим на вулиці тижнями.

Професійна хімчистка килимів Київ

Ваші килими щодня отримують чимале навантаження – бруд і розливи неминучі. З плином часу, нанесене заводом-виготовлювачем захисне покриття проти плям стане менш ефективним і зникне зовсім, залишаючи Ваші килими сприйнятливими до забруднення. Саме тут на перший план виходить професійна хімчистка килимів (Київ), яка освіжає стійкість до плям килимів, створюючи бар'єр навколо їх волокон, щоб протистояти забрудненню і фарбуванню, дозволяючи видаляти розливи до того, як може статися фарбування. А коли Ви обираєте «Чисторія» для чищення килимів, то отримуєте більш глибоко очищені килими, що швидше сохнуть, і більш здоровий будинок для себе і своєї сім'ї!

Замовити хімчистку килимів у фахівців нашої компанії – рішення, яке приймають все більше мешканців столиці, оскільки за весь час роботи назва «Чисторія» стала «номінальною» в сегменті чищення килимів і килимових покриттів для тисяч домочадців, і на те є вагомі причини: наші засоби для чищення килимів використовують унікальний процес глибокого очищення, що забезпечує більш тривале збереження результату, в поєднанні з сертифікованим «зеленим» рішенням, яке є природним і безпечним для Ваших дітей і домашніх тварин; це означає, що Ви отримуєте чистоту, яка є більш здоровою для Вас, сім'ї і всього будинку.

Чому чистка килимів в Києві на дому повинна бути замовлена саме у нас?

Власний метод очищення. Процес хімічного чищення килимів використовують спеціальні екстракторні пилососи, направляючі струмені змішаної з миючим засобом води на плями, тим самим ефективно розмиваючи їх. Звичайна парова чистка залишає після себе килими, що сохнуть протягом декількох днів, тому, щоб не створювати зайвих незручностей, хімчистка килимів на дому, ціна якої починається від 30 грн за 1 м2, обов'язково включає етап сушіння: це означає, що Ви і Ваша сім'я зможете повернутися до насолоди звичним життям набагато швидше.

Використання високоякісних і перевірених засобів для очищення. Наш основний розчин для чищення килимів проникає глибоко в їх волокна, піднімає бруд з глибини, щоб його можна було змити за допомогою нашого потужного екстракційного обладнання, що дає Вам найретельнішу очистку. До того ж, такого плану прання килимів у Києві не залишають після себе жодних накопичуючих бруд залишків, отже, ефект від чищення збережеться на більш тривалий період.

Наші послуги з чищення килимів використовують перевірений метод, який означає, що існує менший ризик зростання цвілі під Вашим килимовим покриттям, яка може виникнути в результаті надмірної кількості води, яка використовується більшістю парових чистячих засобів. Ми використовуємо повністю натуральний, сертифікований «зелений» чистячий розчин, який не містить будь-яких жорстких мил або хімічних речовин, і повністю безпечний і нетоксичний для Вашої родини і домашніх тварин. Крім того, як показує практика, використаний нами метод видаляє 98% загальних алергенів в килимах і оббивці, а при додаванні дезінфікуючого засобу видаляється 89% бактерій. Це додає жирний «плюс» до більш безпечної чищення килима, що є здоровіше для Вас, Вашої родини і будинку в цілому.

Ми розуміємо, що хімчистка килимів, замовити яку пропонуємо в даній категорії нашого сайту, - послуга, що набирає величезну популярність і пропонована багатьма клінінговими компаніями. Однак Ви повинні розуміти, що не всі послуги з чищення килимів однакові, але, звертаючись до нас, звертаєтесь до професіоналів своєї справи!

ЧИСТОРІЯ стоїть на сторожі здоров'я, захищає Вас і Ваших дітей!