ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Миття фасадів

Презентабельний зовнішній вигляд фасаду – візитна картка, «лице» власників будинку. Стан фасаду, його доглянутість можуть багато про що розповісти. Дуже прикро, коли привабливу на вигляд архітектурну споруду псує наліт бруду, кіптяви і пилу. Особливо схильні до забруднення фасади будівель, які розташовуються в центрі міста з активним автомобільним трафіком або поблизу жвавих трас, транспортних розв'язок. Виправити ситуацію і вирішити питання зовнішньої привабливості споруди допоможе миття фасадів. Оскільки це досить ризиковане заняття і без спеціальних пристосувань тут не обійтися, миття фасадів краще довірити професіоналам, так як в цій справі знадобиться не тільки засіб для чищення, але і спеціальні інструменти, навички, досвід. Клінінгова компанія «Чисторія» пропонує послуги з очищення будь-яких фасадних поверхонь швидко і якісно. На миття фасадів ціна залежить від наступних факторів:

  • ступінь забрудненості поверхні;
  • складність доступу до навісним елементам;
  • наявність світлопрозорих конструкцій;
  • висотність будівлі.

Миття фасадів в Києві – затребувана послуга, і ми готові запропонувати професійний підхід за прийнятну ціну. «Чисторія» - одна з небагатьох клінінгових компаній, яка може якісно і швидко надати послуги в цій сфері.

Не намагайтеся власними силами чистити фасад – це небезпечно і, напевно, результат таких старань не виправдає витраченого часу. Довіртеся професіоналам, які впораються з цим завданням краще і набагато ефективніше. Адже неправильний догляд і використання агресивних засобів для чищення також може нашкодити привабливому зовнішньому вигляду фасаду. Послугу миття фасадів замовити можна на нашому сайті. Для цього скористайтеся формою зворотного дзвінка, і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами для обговорення деталей замовлення.

Наші клінери працюють без вихідних 24/7 і готові до виконання роботи в будь-який зручний для Вас час. Компанія «Чисторія» може надати від 1 до 50 клінеров в залежності від обсягу роботи і площі приміщення, яке потребує професійного прибирання. У своїй роботі фахівці нашої клінінгової компанії використовують безпечні миючі засоби індивідуально для кожного матеріалу, адже якість обробки сучасних і старих будівель дуже відрізняється один від одного, тому потребує різних способів очищення від бруду. Вихлопні гази і кіптява разом з атмосферними опадами роками накопичуються на поверхні фасаду, псують вигляд будинку, роблять його непривабливим, неохайним і тьмяним. Повернути яскравість фарб і виразність фасаду можна за допомогою професійного клінінгу.

Миття фасадів Київ: що шукати в комерційних будівельних послугах

Миття фасадів – послуги, що є важливими для архітекторів, дипломованих геодезистів, власників нерухомості, будівельних консультантів, орендодавців, орендарів і менеджерів об'єктів у зв'язку з тендерними пропозиціями і претензіями на старість. Якщо перебуваєте в будь-якій з перерахованих вище категорій і потребує в послугах фірми, що виконує миття фасадів, то напевно захочете дізнатися, що саме робить подібного роду фірму хорошою.

Те, що Ви повинні шукати у фірмі, якою пропонується мийка фасадів будівель, дуже схоже на те, що слід шукати в будь-якому сервісному підряднику. Хороший бізнес з чищення фасадів дозволяє дізнатися всю необхідну інформацію про роботу, і робить це заздалегідь – наприклад, графік і як часто команда буде на місці. Це особливо важливо, коли мова заходить про очищення облицювання або фасаду, тому що робочі видно громадськості, і це може вплинути або обмежити погляди тих, хто всередині і зовні приміщень. В доповнення до цього, хороша компанія, якій виконується реставрація і мийка фасадів, надає практичну підтримку, таку як обстеження об'єкта, перевірка цілісності поверхні як до, так і після. Ці додаткові послуги дозволяють побачити цінність прибирання, зрозуміти потреби в обслуговуванні Вашого фасаду і легко оцінити якість наданих послуг. Вони також можуть надати Вашому постачальнику додаткову інформацію, щоб забезпечити правильне виконання робіт щодо відновлення і миття фасада.

Миття фасадів (Київ) від «Чисторія»: створення результатів, які тривають довше

Відновлення зовнішнього вигляду будівель на більш тривалий термін. Наша компанія має значний досвід роботи в галузі спеціалізованого реставраційного очищення металу, скла і каменю. Ми пропонуємо відмінну економічну альтернативу повторному обприскуванню або заміні, ідеально підходить для претензій на старість і часто використовувану в кінці терміну оренди орендодавцями та орендарями.

Що ми робимо:

  • Спеціалізовані продукти та професійна робота
  • Наші спеціальні методи і продукти відновлюють і захищають фасади, повертаючи поверхню в «як новий» стан.
  • Наші системи очищення на протекторній основі, неабразивні, з нейтральним рН-рівнем, і здійснюються на місці.
  • Наш спектр послуг скорочує поточні витрати на технічне обслуговування, реставрацію та реконструкцію, водночас підвищуючи імідж будівель компанії.

Коли доводиться вибирати послуги з прибирання фасадів, «Чисторія» - компанія, якій Ви можете довіряти: ми залишаємо Ваші поверхні виглядаючими, як нові, і гарантуємо, що Ви одразу відчуєте різницю!