Вартість чистки лінолеума
від 20 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка лінолеуму

Професійна чистка лінолеуму

Клінінг сьогодні став настільки затребуваною послугою, що нерідко до нас звертаються клієнти, у яких немає потреби, наприклад, в повноцінному прибиранні квартири – замість цього їм потрібна професійна чистка лінолеуму, і, варто відзначити, вони звертаються за адресою, адже наданий нами сервіс не має собі рівних: наші кваліфіковані фахівці знають, як чистити вінілові та лінолеумні підлоги так само ефективно і ретельно, як ми поводимося з килимами або твердим покриттям. Тому, якщо Вам потрібні комерційні послуги з чищення підлоги з лінолеуму або вінілу, Ви знаєте, до кого звернутися.

Як проводиться чистка лінолеуму від забруднень?

Ми починаємо процес очищення вінілової композитної плитки (ВКП) і лінолеуму, застосовуючи відповідний віск-стриппер: ми дозволяємо йому вбратися, щоб почати видаляти нарости з поверхні Вашого вінілу або лінолеуму; як тільки цей крок буде завершено, ми потім ретельно очистимо підлогу за допомогою полірувальних машин або за допомогою парової очистки.

Після того, як нами буде виконана чистка лінолеуму від забруднень, опціонально наші професіонали можуть нанести три шари воску, по одному шару за раз, після чого відполірують підлогу за допомогою високошвидкісної машини для глянцевого, гладкого вигляду Вашої вінілової плиткової підлоги.

Поради щодо збереження Вашої лінолеумної підлоги в чистоті

Щоб Ваша лінолеумна підлога виглядала чудово в проміжках між нашими професійними візитами по прибиранню, існує ряд кроків, які Ви можете зробити щодо догляду за вініловими і лінолеумними підлогами:

  • Підмітання: залежно від того, як часто люди ходять по Вашому лінолеуму або вініловим підлогам, добре б підмітати їх м'якою мітлою – від пари раз на тиждень до кожного дня.
  • Пилосос: Ви можете пропилососити вінілову або лінолеумну підлогу, щоб забрати те, що пропустили, підмітаючи, але переконайтеся, що пилосос призначений для жорсткої підлоги або має спеціальну насадку. Щетинистий обертовий стрижень, який пилососи використовують для чищення килима, може пошкодити вініл або лінолеум.
  • Очищення: змішайте екологічно чистий миючий засіб з теплою водою і нанесіть його на підлогу. Уникайте таких речовин, як оцет або аміак, які можуть пошкодити лінолеум. Уникайте абразивних миючих засобів. Потім протріть підлогу теплою водою, щоб позбутися від залишків мила, які можуть пошкодити блиск Вашої підлоги. Не використовуйте ніяких інструментів більш абразивних, ніж швабра; якщо Ваш миючий засіб і чистячі засоби не видаляють бруд і плями з лінолеуму або вінілу, негайно зверніться в компанію «Чисторія» - нами буде виконана професійна чистка лінолеуму.

Підтримання Вашої вінілової або лінолеумної підлоги таким чином повинно займати мало зусиль. Ви повинні використовувати тільки основні інструменти і не перенапружуватися. Якщо відчуваєте проблеми з підтриманням лінолеумної підлоги в належному стані, то, ймовірно, прийшов час для Вашої наступної професійної чистки, і слід негайно зателефонувати в нашу компанію!