Прибирання після ремонту квартир, офісів, котеджів

УЧАСНИКАМ АТО ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЗНИЖКИ

Розрахувати вартість зі знижкою 10%
або надіслати заявку і отримати консультацію
Переваги "Чисторія"
Навчена команда з бригадиром
Ми відправляємо Вам досвідчену команду клінерів, які вміють справлятися з будівельними забрудненнями. Весь процес прибирання контролює бригадир. Він оцінює складність прибирання та тривалість, а також перевіряє якість і відповідає на всі ваші запитання.

Прибирання після ремонту або будівництва

Прибирання після ремонту – найбільш трудомісткий і складний процес в області клінінгу, адже навіть генеральне прибирання забирає менше сил, ніж процедура наведення порядку в квартирі або будинку, де закінчилися ремонтні роботи. Прибирання після будівельних робіт вимагає від людини правильного підходу: спочатку необхідно очистити приміщення Вашого будинку від будівельного сміття, а потім братися за видалення інших забруднень та пилу, - інакше можна зіпсувати підлогове покриття або помітити незмивні плями на стінах. Тільки комплексний підхід! Компанія ЧИСТОРІЯ візьме на себе обов'язки навести чистоту у Вашому будинку, виконуючи всі пункти прибирання після ремонту Київ якісно, швидко, якісно і за доступними цінами!

Наші фахівці зберуть і винесуть будівельне сміття, видалять наявний пил, а також складні плями і бруд, які звичайними миючими засобами видалити не виходить. Також майстри видалять пил з усіх вертикальних та горизонтальних поверхонь, включаючи меблі, електроніку, стелю, стіни і вікна.

Додатково ми здійснимо ароматизацію в кімнатах, щоб Ви не відчували неприємних запахів різних лакофарбових виробів та сухих будівельних сумішей.

Незважаючи на фронт робіт, ми беремося за будь-який вид прибирання, будь воно на Вашому робочому місці, вдома чи в квартирі. Площа також не має ніякого значення, оскільки наші фахівці виїжджають на замовлення бригадами, що дозволяє нам виконувати свою роботу на вищому рівні якості і в максимально короткі терміни.

Замовляючи прибирання після ремонту в офісі, тут також варто врахувати той факт, що штатні прибиральниці не володіють необхідними хімічними засобами та іншою професійною технікою. Все необхідне обладнання є на озброєнні майстрів ЧИСТОРІЯ.

Там, де після ремонту не впоратися звичайними ганчірками і миючими засобами, впораються наші фахівці. Мало хто знає, але зробивши ремонт, відмивати квартиру необхідно спеціальними речовинами, які мають певне призначення, а також відрізняються один від одного за способом застосування до різних видів поверхонь. Саме завдяки таким засобам плями від фарби, шпаклівки, побілки, клею, цементу видаляються просто, не завдаючи шкоди поверхням.

Також використовуючи спеціальне обладнання, робота здійснюється ефективніше, а значить, Ви зовсім скоро побачите кімнати, придатні для проживання!

Варто згадати, що наші майстри проходять курси перепідготовки, отримуючи додатково нові знання по специфіці клінінгу. Всі чистячі речовини в нашому розпорядженні дозволяють надавати послуги з прибирання після ремонту Київ, не викликаючи ніяких алергічних реакцій ні в людей, ні у домашніх тварин.

Запланували повернення до квартири і покликали гостей на новосілля? Телефонуйте у ЧИСТОРІЯ за вказаними на сайті номерами телефонів або замовте зворотний дзвінок, тоді ми самі зателефонуємо Вам, відповімо на всі питання, що цікавлять Вас, починаючи від вартості послуг і закінчуючи описом того, що увійде у прибирання після ремонту.

Ми зробили якісний розрахунок вартості роботи, щоб кожен житель міста Київ отримав можливість здійснити замовлення по клінінгу. Остаточна цифра буде залежати від площі Вашого будинку, квартири або офісу.

Ми працюємо 24 години на добу без вихідних, щоб наші замовники могли отримати бажану послугу тоді, коли у них є вільний час. А зекономлений час можна витрачати на відпочинок з усією сім'єю або відправившись по магазинах, - приймати роботу будете після повернення.

Прибирання квартир після ремонту (Київ)

Напевно, кожна сім'я, що стала щасливою власницею нового житла або затіяла перепланування старого, переживала мить хвилювання, що слідує по завершенню будь-яких, навіть фінішних оздоблювальних робіт. Однак, як це часто буває у випадку з приємними моментами, затьмарити їх може майбутнє прибирання квартири після ремонту (Київ) – перешкода, що буквально заважає в повній мірі отримати задоволення від проведених ремонтів і ставить перед Вами нові завдання: потрібно знайти спосіб зробити все ефективно, доступно і швидко. Звичайно, скептики, що переоцінюють свої сили, але бажають заощадити, можуть спробувати виконати цю фінальну фазу робіт самостійно, але, як показує практика, набагато простіше викликати надійну клінінгову компанію, таку як "Чисторія", післябудівельне прибирання (Київ) якою буде виконано відповідно до всіх Ваших побажань!

Клінінг після ремонту Київ: етапи

Зібрати відходи і будівельні матеріали, що залишилися. Генеральне прибирання квартир після ремонту має на увазі збір всього сміття і будматеріалів, що залишилися, прибирання з житлового приміщення всього інструментарію і супутнього інвентарю.

Очистити і промити наявні тверді поверхні. Стадія, на якій у порядок приводяться підлоги та інші тверді поверхні, на зразок шаф; важливо розуміти, що виконуване професіоналами прибирання квартири після ремонту застосовує м'які щітки і особливі засоби очищення.

Найбільш трудомісткою і складною в плані прибирання є наступна стадія – двері та вікна: мало того, що очищення віконних рам, підвіконь і дверей необхідно виконувати спеціальними хімікатами, додатковою складністю може стати висотність квартири; з цієї точки зору, прибирання квартири після ремонту, ціни на яку більш, ніж доступні, краще повинно бути довірене професіоналам з клінінгової компанії.

Витирання пилу. Ще один момент, який вимагає делікатного підходу, з використанням м'якої тканини або спеціально розроблених для цієї мети щіток, щоб не пошкодити в процесі поверхню, але, при цьому, все ретельно витерти, щоб Ви не дихали пилом.

Вирішивши замовити прибирання після ремонту, також необхідно подумати про прибирання меблів, оскільки чохли хоч і справляються з покладеними на них обов'язками, не завжди можуть забезпечити захист від забруднення. Будівельний пил або плями невідомого походження можуть з'явитися на м'яких меблях, і наша клінінгова компанія надає послуги з їх прибирання.