Вартість чистки мармурової плитки
від 50 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка мармурової плитки

Мармурова плитка: чистка, полірування Київ

Мармурова плитка вже давно асоціюється з розкішшю і красивим дизайном, тому, якщо Ви недавно встановили її в своєму будинку, то захочете переконатися, що зберігається її належний зовнішній вигляд. На щастя, мармур є одним з найбільш міцних матеріалів, що доведено стародавніми римськими храмами, зробленими з мармуру, які все ще стоять і сьогодні. Однак корисно знати, що мармур схильний до пошкоджень від подразників, таких як кислотні речовини і метал. Тому дуже важливо дотримуватися регулярного режиму технічного обслуговування, щоб Ваша мармурова плитка, чистка якої може бути замовлена в даній категорії нашого сайту, виглядала блискучою і новою. Ознайомтеся з цими простими порадами для підтримки мармурового передпокою, ванної кімнати або плінтусів.

Чистка мармурової плитки

Підтримка мармурової плитки в чистоті допоможе продовжити її термін служби, так як бруд і розливи можуть зробити її маркою. Саме тому чистка мармурової плитки, ціна якої є більш ніж доступною, виконується нами з особливою ретельністю і обережністю:

Крок перший: швабра для пилу. Замість того, щоб використовувати звичайну мітлу, щоб підмітати бруд і сміття, використовується швабра для пилу на мармурових плиткових підлогах: така швабра повинна мати м'яку і пухнасту головку, яка вловлює пил, і швабри з мікрофібри – відмінний вибір. Цей метод запобігає потраплянню сміття в камінь під час роботи. Оскільки професійна чистка мармурової плитки не виконується щодня, обов'язково протирайте підлогу щотижня і в міру необхідності в проміжках; якщо дозволите бруду і піску накопичуватися на підлогах, на поверхні можуть з'явитися найдрібніші подряпини, які з часом стануть помітними.

Крок другий: обережне прибирання пилососом. Використання пилової швабри для очищення мармурових підлог – найбезпечніший спосіб видалення бруду і сміття. Однак, доводиться також і пилососити, тому, ми переконуємося, що колеса цілі і ніякі шорсткі краї не подряпають підлогу; більш того, не використовуємо металеві кріплення.

Крок третій: вибираємо нейтральне мило pH. Коли настає чистка плитки з мармуру намоченою шваброю або потрібно очистити мармурову душову кабіну, ми використовуємо м'яке мило з нейтральним рН; кислі речовини можуть роз'їдати мармур, тому уникайте жорстких миючих засобів або чого-небудь кислого, наприклад чистячих засобів, що містять лимон або оцет.

Крок четвертий: використовуємо м'яку тканину. Не використовуємо скребучу губку для очищення мармурової плитки, використовуючи замість цього м'яку тканину яка ідеально підходить для чищення зустрічних плиток і задніх накладок.

Крок п'ятий: ретельно видаляємо стоячу воду. При мокрому митті мармурової плитки обов'язково віджимаємо швабру досить, щоб вона не пролила зайву воду на Вашу підлогу. Крім того, як тільки закінчуємо протирати поверхню, протираємо її ганчіркою, щоб допомогти їй висохнути, щоб запобігти появі водяних плям.

Запобіжні заходи

Правильно захищаючи свою мармурову плитку, Ви зменшите кількість очищення, яке потрібно зробити – регулярне очищення від пилу повинна бути частиною Вашого технічного обслуговування!