Генеральне прибирання під ключ
Проведем уборку по ГОСТу екологічними засобами за 6 годин.
Гарантія чистоти 100%.

Зателефонуйте зараз та дізнайтеся вартість зі знижкою 10%. Акція діє до 20 Января.

Розрахувати вартість зі знижкою 10%

Генеральне прибирання квартир та приміщень

Загальна площа 0 - 50м2 50 - 80м2 80 - 100м2 100 - 130м2 більше 130м2
Ціна (грн.) від 2000 від 3000 від 4000 від 5000 Після огляду об'єкта
Загальна площа Ціна (грн.)
0 - 50м2 від 2000
50 - 80м2 від 3000
80 - 100м2 від 4000
100 - 130м2 від 5000
більше 130м2 Після огляду об'єкта
Чому генеральне прибирання довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Генеральне прибирання квартири та приміщень

Одну назву «генеральне прибирання» здатна наводити жах на господаря квартири. Треба помити дуже багато і навіть уявити неможливо, скільки такий процес може тривати. Раз вже затіяли саме генеральне, значить за вікном вже тепло, треба мити вікна, повитирати пилюку скрізь-скрізь, все вимити, протерти, пропилососити і відчистити. Загалом, роботи хоч відбавляй, але найстрашніше те, що даний процес у клінінг вважається одним з найскладніших, а також трудомістких. Як мінімум день вихідних піде на прибирання, а якщо площа не маленька, сміливо забудьте, що у Вас були вихідні на цьому тижні.

Не подобається перспектива втрачати вихідні, але при цьому жити в безладі теж не для Вас? Компанія ЧИСТОРИЯ пропонує генеральні прибирання квартир, тобто Ви можете зробити замовлення і отримати бездоганну чистоту в будинку, не втрачаючи при цьому час відпочинку.

Ми – це компанія, що працює в області клінінгу останні 6 років. Майстрів у нас більше 60 чоловік, що дозволяє нам працювати швидко і якісно. Ми працюємо 24/7, тобто Ви можете робити замовлення на генеральне прибирання тоді, коли у Вас з'явився вільний час, коли Ви вдома, а не на роботі.

Наші фахівці виїжджають на замовлення бригадою. Старший групи розставляє майстрів по всіх приміщеннях, визначаючи кожному свій фронт робіт. Так ми одночасно піднімаємо багато справ і по всьому будинку відразу.

Також всі фахівці відвідують необхідні майстер-класу, щоб оновлювати наявні знання та навички, отримувати свіжу інформацію щодо новинок в області чистячих засобів і чистячої техніки.

ЧИСТОРИЯ вважає, що генеральне прибирання квартир має проводитися не рідше 1 разу в 3 місяці, включаючи більш широкий фронт робіт, ніж у щотижневій прибирання.

Необхідно ретельно видалити пил, протираючи не тільки предмети інтер'єру, але і стіни, стеля, освітлювальні прилади, гардини. Можна зайнятися чисткою штор. Також не забуваємо про кондиціонери, які теж потребують чищення.

Кухня – це окрема історія. Необхідно видалити всі сліди пилу, жиру на шафах, полицях, ручках, на витяжці і всередині неї. ЧИСТОРИЯ також займеться видалення жиру з м'яких меблів, т. к. в нашому арсеналі є хімчистка.

Самостійна генеральне прибирання Київ – це дуже складний процес, який одній людині осилити проблематично. В тому числі і з цієї причини ми виїжджаємо на замовлення бригадою, щоб забезпечити клієнтам швидкість роботи.

Відсутність часу – це нормальне явище для жителів міста Київ. Проблем багато, робота стомлює, тому варто звернутися в ЧИСТОРИЯ до професійних клінерам, які гарантують високу якість надаваних послуг.

Кінцева вартість наших послуг залежить від обраного виду прибирання, а також від площі вашого будинку, квартири або офісу. Ми готові виїжджати на будь-які замовлення та виконувати великий фронт робіт.

Ми зробили якісний розрахунок генерального прибирання, сформувавши доступну для жителів Києва вартість. Ми розуміємо, що бажану послугу замовити хотів би кожен житель, тому ми готові порадувати Вас своєю лояльністю і гнучкими цінами.

Замовлення можна зробити, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними в шапці сайту. Також у формі зворотного зв'язку нам можна написати або здійсните замовлення зворотного дзвінка, тоді наші менеджери самі зателефонують Вам, відповідаючи на всі поставлені Вами питання.

ЧИСТОРИЯ захищає Вашу родину, Ваше здоров'я, адже чистота в квартирі – це підвищена ступінь комфорту для життя і відсутність шкідливих бактерій в повітрі!