Проведемо професійне прибирання екологічними
засобами за 6 годин
Чому прибирання довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Відгуки клієнтів
Олена вул. Ревуцького 9
Користуюся послугами клінінгової компанії Чисторія протягом 2-х років. Якістю прибирання своєї квартири в Києві задоволена. Так само два рази в рік замовляю миття вікон в квартирі на 22 поверсі. Велике спасибі за вашу працю!
Антон Гоголівська 27
Співробітники даної клінінгової компанії виконали прибирання моєї 3-кімнатної квартири після завершення ремонтних робіт. Якістю та результатом задоволений. Спасибі! Буду радити друзям і знайомим.
Микола вул. Драгоманова
Замовляю клінінг офісу раз в квартал. Співробітники приїжджають завжди вчасно і підготовленими до наведення порядку. Окреме спасибі менеджеру Андрію який контролює процес прибирання!
Світлана вул. Мельникова
Хочу подякувати співробітникам клінінгової компанії Чисторія за якісно виконане прибирання нашого котеджу. Вимили вікна після завершення ремонту, а також навели порядок в домі. Спасибі велике!
Показати більше відгуків

Клінінгова компанія «Чисторія»

Послуги клінінгової компанії – ідеальна чистота в короткі терміни. Звертатися клінінгову компанію рекомендують у безлічі випадків: Вам необхідно швидко привести в порядок будинок або офіс, вікна та вітрини потребують миття, виникла потреба в хімчистці, після ремонту потрібно прибрати його сліди, прийшов час прибирання грандіозного масштабу.

Професійне прибирання передбачає, що виконувати роботу будуть одночасно від 1 до 50 досвідчених клінерів, які працюють в даній сфері не менше 2 років.

Про нас

На ринку послуг по забезпеченню чистоти в офісі, квартирі, котеджі, наша компанія працює з 2006 року. Особливості нашого сервісу – це:

  • Гнучка система ціноутворення.
  • Справна професійна техніка, яка задіяна у процесі.
  • Застосування спеціальних засобів від кращих світових виробників.

Вартість прибирання квадратного метра залежить від кількох факторів: ступені забрудненості приміщення, ведення будівельних робіт, великої кількості меблів, віддаленості від джерел водопостачання, наявності нестандартного скління, площі прибирання (чим більше площа, тим нижче ціна за квадратний метр).

За час роботи, ми отримали велику кількість позитивних відгуків. Клінінгова компанія Київ надає послуги професійного прибирання у Києві та Київській області.

Яку роботу виконують клінери?

В залежності від того, який саме вид прибирання ви замовили, професіонали виконають такі види робіт:

  • Видялять пил з меблів, м'які меблі очистять за допомогою пилососа.
  • Приберуть санвузли, включаючи миття сантехніки, плитки, підведення (навіть після будівельних робіт).
  • Видалять пил і забруднення (в тому числі будівельні) зі всіх поверхонь (включаючи стіни і стелі).
  • Вимиють, скляні поверхні (включаючи дзеркала і дверні вставки), плінтуса і підлоги, радіатори опалення, освітлювальні прилади, кухонний гарнітур.

Чому краще замовити прибирання професіоналам?

Тому що у професіоналів є все те, без чого неможливе професійне прибирання: досвід роботи не менше 2 років, визначені навички, інвентар, миючі засоби, обладнання спеціального призначення. Особливо важливо, що прибирання може проводитися в будь-який час ночі і дня, адже наші фахівці працюють у режимі 24/7. Будьте впевнені: до приїзду гостей або другої половинки ваше житло або офіс будуть блищати чистотою!

Чому самостійно прибирання краще не робити?

З кількох причин:

  1. Немає необхідності витрачати багато часу на вирішення побутових проблем. Нехай за вас роботу зроблять професіонали, а ви збережете сили, нерви, здоров'я і гарний настрій.
  2. Одна людина встигне значно менше, ніж кілька кваліфікованих співробітників. Якщо прибрати потрібно швидко – викликайте професіоналів - клінінгова компанія Київ.
  3. Якість прибирання можна гарантувати лише при наявності спеціальних засобів, знання того, як їх застосовувати, наявності досвіду, спеціального інвентарю і техніки. В інших випадках прибирання буде неповноцінною.