Вартість чистки мраморної стільниці
від 80 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка мармурової стільниці

Чистка мармурових стільниць в Києві

Мармурові стільниці в будь- якому будинку, як і підлоги з даного матеріалу – це дорога інвестиція, яка підвищує цінність Вашої нерухомості, тому вкрай важливо, щоб вони виглядали чистими. Клінінгова компанія «Чисторія» може допомогти зберегти їх чистими за допомогою нашої послуги чистка мармурової стільниці, для якої наші першокласні майстри використовують спеціально розроблені чистячі засоби і сучасне обладнання для очищення і додання блиску.

Щоб зберегти свіжий блиск, ми покриваємо мармур захисним засобом, що оберігає його від подряпин і бруду. Наша послуга з реставрації стільниць допомагає видалити більш глибокі подряпини, а за допомогою послуг з полірування мармуру можете бути впевнені, що мармур знову виглядатиме абсолютно новим.

Всім відомо, що мармур – це дорогий матеріал, який вимагає догляду. Ваша красива мармурова стільниця втратила первинний зовнішній вигляд, і ви не знаєте, що з цим робити? Звертайтеся до нас, ми з радістю допоможемо повернути зовнішній вигляд, блиск і естетичність зовнішньому вигляду Вашої мармурової стільниці. Для цього у нас є все необхідне, включаючи високоякісні органічні і неагресивні хімікати, а також досвідчених співробітників з 10-ти річним стажем, які знають толк у своїй справі!

Чому чистка мармурової стільниці (Київ) повинна бути замовлена саме у нас?

  • Полірування, герметизація і захист мармурової стільниці – це мистецтво, яким за роки роботи ми оволоділи досконало: наші «творці» є висококваліфікованими, а застосовувані герметики виготовлені з прозорих смол, які не будуть труїти мармур.
  • Підготовка поверхні мармуру, видалення плям, присутніх на камені, є першим кроком до полірування мармуру. Довговічність і цей ідеальний блиск на Вашому камені – обидва покладаються на свіжу чисту мармурову стільницю.
  • Очищення мармурових стільниць проводиться безпечним способом.
  • Після реставрації ми розробимо індивідуальну програму з рекомендацією засобів та інвентарю щодо подальшого щоденного догляду за Вашим виробом.

Чистка мармурової стільниці в Києві – це мистецтво і, в той же час, делікатний технологічний процес. Наші висококваліфіковані фахівці з любов'ю очистять, облагородять Вашу стільницю в найкоротші терміни і за доступною вартістю. Але, при необхідності, у вирішенні складних завдань і проблем, ми збираємо справжній консиліум фахівців для усунення проблем.

Чищення – це важкий процес, але швидше і економніше, ніж придбання нової стільниці. Наша фірма надає широкий спектр послуг по догляду. Будучи міцним і довговічним матеріалом, мармур, тим не менш, схильний до певних забруднень. Важливо вибирати надійні і, при цьому, щадні способи очищення, які не зашкодять каменю і продовжать термін його служби. Правильне очищення мармуру дозволить продовжити термін експлуатації і підкреслити зовнішній вигляд виробу. Ми пропонуємо сукупність якості, швидкості, впевненості виконуваних робіт за доступними цінами!