Вартість чистки тротуарної плитки
від 30 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка тротуарної плитки

Чистка тротуарної плитки Київ

Згодом навіть бездоганно укладена тротуарна плитка потребує деякого обслуговування – накопичуються наслідки загального зносу і зростання бур'янів, мохів, водоростей і лишайників. У «Чисторія» ми маємо досвід в очищенні всіх видів тротуарів, а також пропонуємо професійні послуги з очищення кам'яних блоків.

Для того, щоб Ваша ділянка виглядала охайно, чисто і красиво, мало посадити просто красиві рослини – тротуарна плитка буде привертати до себе увагу, так як проходити по ній будуть не тільки власники ділянки, а й гості. Тротуарна плитка, як правило, потребує щорічного очищення. І для того, щоб швидко і якісно її очистити, ми пропонуємо свої послуги.

Ми гарантуємо:

  • високу якість очищення тротуарної плитки;
  • виконуємо роботу швидко, якісно та професійно;
  • ми підлаштовуємося під графік замовника, а також пропонуємо доступну вартість послуги, беремо оплату за фактом.

Хороша новина полягає в тому, що це означає, що професійна чистка тротуарної плитки, ціна якої в нашій компанії є більш, ніж демократичною, видалить бур'яни з Ваших блоків і плитки, і цілісність поверхні навряд чи буде порушена зростанням бур'янів. У той час, як промивка під високим тиском може тільки очистити її поверхнево, чистка тротуарної плитки на дачі також має на увазі видалення непривабливих наростів з бруківки, а саме водоростей. Зелені водорості можуть виглядати непривабливо і, з часом, вони також виявляться небезпечними для ковзання. На жаль, розчини, які Ви можете купити самостійно, щоб видалити їх, неефективні, так як вони не пропонують достатніх концентрацій біоциду, і тому потрібні спеціальні засоби. У «Чисторія» ми будемо використовувати біоциди і пар під низьким тиском, щоб видалити всі види органічного росту, відновлюючи бруківку до оптимального стану.

Чому очищення плитки тротуарної у нас – оптимальний вибір?

У нас Ви можете замовити чистку тротуарної плитки за доступною ціною. Наша професійна компанія з очищення тротуарної плитки має спеціалізоване обладнання для чищення, щоб забезпечити відмінні результати. Очищення плитки – це трудомісткий процес, який вимагає неабияких навичок: наші фахівці з легкістю впораються з будь-яким поставленим завданням перед ними, швидко і якісно все очистять в будь-який день і годину.

Вартість нашої послуги невисока, цілком доступна по кишені будь-якому клієнту. У нас є спеціальне обладнання, хімія і, головне, у нас є знання і досвід. Наше обладнання для миття під тиском не тільки дуже потужне, але і швидко очистить поверхню.

Вартість послуги розраховує менеджер. Ми заощадимо Ваш час, виконавши всю роботу за Вас. Якщо у виникли якісь питання, звертайтеся за номером телефону, вказаним на нашому сайті. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, професійно проконсультуємо. Можемо сказати з упевненістю, що Ви залишитеся задоволені не тільки вартістю наших послуг, але і роботою наших професіоналів.

Якщо хочете, щоб очищення плитки тротуарної в Києві була виконана командою професіоналів, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами вже сьогодні. Ми дякуємо Вам за довіру і вибір нашої компанії «Чисторія».