ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка твердих підлогових покриттів

Чистка твердих підлогових покриттів спеціальними засобами необхідна в тих випадках, коли бруд настільки міцно в'ївся в поверхню, що звичайного миття підлог вже недостатньо. Щоб вивести застарілі забруднення, видалити плями і пил, що зібралися в порах і мікротріщинах матеріалу за роки активного використання покриття, роблять розмивання підлоги або глибоку чистку. Для цих цілей використовують спецтехніку: роторні машини, водозбірки і спеціальні засоби для чищення глибокої дії, які здатні проникнути в пори твердого покриття, захопити забруднення і вивести його на поверхню для подальшого очищення; для дерев'яних покриттів використовують щадні технології.

Регулярного чищення професійними засобами потребують: плитка для підлоги, натуральний камінь, лінолеум, бетон, наливна підлога. Компанія «Чисторія» надає повний спектр послуг з відновлення, чищення і реставрації мармуру і граніту із застосуванням професійного шліфувального обладнання.

Наші професіонали повернуть красу і естетичний зовнішній вигляд будь-якого твердого покриття і позбавлять Вас від клопоту по догляду за ним.

Глибока чистка обов'язково передує шліфуванню, поліруванню, кристалізації і нанесенню лаку або захисної мастики. Розмивка підлоги також необхідна після ремонтних робіт: за допомогою спеціальних засобів для чищення можна легко позбутися від цементу, вапнякових відкладень та іншого будівельного сміття, який в’ївся в поверхню покриття.

Якщо хочете швидко навести блиск після багатолюдного заходу, компанія «Чисторія» і її команда професійних клінерів допоможуть впоратися з цим завданням і домогтися ідеально чистої підлоги. За допомогою полемічних машин процес миття підлог в холі, виставковому залі, готелі і інших місцях з великою прохідністю значно прискориться, а підготовка приміщення до заходу або прибирання його наслідків не завдасть жодного клопоту. Базовий догляд дозволить освіжити загальний вигляд підлогового покриття на великій площі і змити забруднення без виведення плям, що в’їлися.

Після попереднього огляду покриття і визначення ступеня забруднення, наші фахівці підберуть засоби, які дозволять видалити стандартні забруднення різного походження. Після базового миття підлог, поверхню натирають до блиску і, за бажанням клієнта, наносять захисне покриття (мастику) для запобігання зносу і глибоких пошкоджень підлоги. Таким чином, Ви забезпечите поверхню підлоги від утворення тріщин, подряпин, підвищите опірність до стирання і ковзання. Наносити захисну мастику рекомендують для підтримки експлуатаційних і естетичних властивостей підлоги, регулярне застосування цієї технології після глибокого чищення гарантує вам 100% захист від механічного впливу і спростить подальший догляд за покриттям підлоги. Тільки фахівець може визначити необхідний склад і кількість шарів захисного покриття, які необхідно нанести. Процедуру по оновленню покриття бажано проводити один раз в 6-12 місяців.

Тверді покриття для підлоги: чистка

Тверде підлогове покриття? Немає проблем! Чищення підлогових покриттів, що виконується фахівцями нашої компанії «Чисторія» гарантує, що, незалежно від поверхні, Ваші підлоги будуть очищені належним чином, адже ми чистимо підлоги з твердою поверхнею, використовуючи один з трьох методів: ручна мийка, миття шваброю і точкове очищення.

Підлоги, які миються вручну: передпокій, кухня, пральня і всі ванні кімнати завжди вимиті вручну.

  • По-перше, чищення підлогових покриттів, ціна якої є більш, ніж доступною, передбачає необхідність ретельно пропилососити поверхню підлоги, будучи впевненими, що добираємося при цьому за двері, під меблі і під шафи, наскільки це можливо.
  • Для недерев'яних підлог, ми використовуємо наш загальноцільовий «прибиральник» у відрі, наполовину заповненому з водою. Щоб зберегти якість води, ми не поміщаємо брудну ганчірку назад у відро для чищення, а просто використовуємо нову тканину. Ми завжди ретельно віджимаємо чистячі серветки, щоб забезпечити відсутність стоячої води на підлозі. Відро завжди поміщається на чистячу тканину, щоб переконатися, що підлоги захищені від подряпин.
  • Дерев'яні підлоги миються тільки водою і тканинами, без щіток або чистячих засобів. Така ж турбота використовується з тканиною під відром і не дуже великою кількістю води, щоб забезпечити відсутність стоячої води.

Миття шваброю: ми використовуємо плоскі швабри за запитом клієнта.

  • По-перше, як і у випадку з ручним миттям, чищення твердих підлогових покриттів починається з того, що ми ретельно видаляємо сміття з поверхні підлоги за допомогою пилососа, будучи впевненими, що потрапляємо за двері, під меблі і під шафи, наскільки це можливо.
  • Далі ми йдемо по периметру кімнати, вручну промиваючи краї підлоги чистою тканиною.
  • Нарешті, кілька чистих мочалок використовуються з плоскою шваброю для забезпечення чистої, добре вимитої підлоги.

Миття підлоги з точковим очищенням: всі підлоги пилососяться і миються, якщо інше не потрібно замовником.

  • Ми використовуємо пилососи на всій поверхні підлоги, переміщаючи всі меблі, які в змозі.
  • Потім, ми визначаємо чисті підлоги твердої поверхні з загальноцільовим «прибиральником» і тканиною для чищення в міру того, як пилососимо.
  • Нарешті, ми випрямляємо бахрому на будь-яких килимках, використовуючи гребінь для бахроми.

Не соромтеся зв'язатися з нашою компанією сьогодні, щоб почати роботу з нашими широкими послугами з чистки твердих підлогових покриттів!