Миття вікон та вітрин

Вартість миття вікон
від 35 грн/м2
Чому миття вікон довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Миття вікон та вітрин

Мийка вікон – дуже важливий процес, який потрібно виконувати, як мінімум, кілька разів на рік. Вікна – це обличчя будинку або офісу і, якщо ці «обличчя» брудні й виглядають неохайно, змінюється настрій людини, яка сидить біля такого вікна, яке, до того ж, ще й виконує роль єдиного джерела освітлення в світлий час доби, тому крім настрою, чистота вікон здатна впливати на наше здоров'я. В офісних приміщеннях може бути інтер'єр від іменитого дизайнера, але дзеркальні вікна скажуть про компанію більше, тобто чистота вікон важлива і фірми повинні проводити миття вікон Київ частіше 2-3 разів на рік.

Мешканцям квартир та будинків також рекомендуємо збільшити число чисток, якщо місце розташування житла знаходиться поблизу насичених трафіком доріг з безперервним потоком рухомого автотранспорту.

Навіть така проста процедура, як мийка вікон і вітрин вимагає спеціальних чистячих засобів, сумішей та інструменту. Можна впоратися з усім самостійно, але тоді Ви витратите не один вихідний день, а це означає, що Ви позбавляєте себе і близьких відпочинку, поїздок і прогулянок.

Компанія ЧИСТОРІЯ пропонує Вам не економити за рахунок свого часу за рахунок часу Ваших близьких. Наші фахівці в будь-який момент готові відправитися на замовлення в зручний для клієнта час.

Переваги від співпраці з нами:

  • Великі компанії та інші організації, які розмістилися в будинках зі складним скляним фасадом. Найчастіше, миття вікон важко провести через багатоповерховість і відсутність доступу до зовнішньої поверхні стекол зсередини приміщень, а також через велику площу скляних поверхонь. Навіщо думати, як навести порядок, коли можна звернутися в ЧИСТОРІЯ?
  • Власники будинків і квартир, які багато часу проводять на роботі, а вихідні дні пролітають непомітно. Не готові розлучитися з можливістю відпочити після важкого робочого тижня? Також ми збережемо руки господинь, які можуть втратити свій манікюр на процедурі миття вікон Київ.
  • Власники магазинів повинні більше інших стежити за ступенем чистоти вітрин. Вітрина – це «обличчя» магазину, яке апріорі не може бути брудним! Замовлення в ЧИСТОРІЯ миття вікон і вітрин дозволить збільшити число продажів: демонстрація товару «лицем», а також правильно спрямоване світло створюють неймовірні речі з підсвідомістю покупців, так як все виглядає красиво, блискуче і апетитно. Ми працюємо 24 години без вихідних, тобто Ви можете викликати наших майстрів в будь-який зручний Вам час, будь то під час роботи або після закінчення робочого дня.

Про процедуру миття

Ми вирішили вказати послідовність робіт, щоб наші клієнти були в курсі:

  • Розміщення захисної плівки навколо вікон, обклеювання розеток малярським скотчем.
  • Видалення бруду з порожнин між рамами пилососом.
  • Чистка відкосів і рам абразивними інструментами.
  • Мийка скла спеціальними засобами, вимивання миючих речовин ганчірками з мікрофібри.
  • Видалення вологи сгонами.
  • Полірування скла.

Ціни

Кінцева цифра залежить від площі скляних поверхонь, від матеріалу рам (дерево, пластик, метал), а також від ступеня забрудненості і хімічних сумішей, які будуть нами застосовуватися. Ми сформували ціни, доступні практично кожному жителю міста Київ.

Мийка вікон Київ від "Чисторія": необхідний сервіс для Вашого бізнесу!

Важливою частиною підтримки будь-якого бізнес-підприємства, що має фізичне місце розташування, є підтримання його в чистоті, порядку і на рівні професіоналізму. Воно включає в себе регулярне обслуговування електронних пристроїв, огляд інфраструктури, чищення оббивки, контроль домашніх тварин і так далі.

Але важлива річ, яку упускають багато компаній, - це мийка вікон Київ, ціна якої в нашій компанії "Чисторія" стартує від 35 грн / м2! Незважаючи на те, що ця послуга стає все більш затребуваною, багато людей все ще не усвідомлюють її необхідності. Отже, нижче будуть описані причини, через які професійна мийка вікон є важливою для Вашого бізнесу:

Чистота справляє гарне враження на клієнтів і співробітників. Поставте себе на місце клієнта або співробітника і спробуйте уявити: якби Ви були на їх місці, вважали б будівлю з курними, «затуманеними» стеклами дуже професійною? Ви б довірили її власникам свій бізнес або, скоріше, пошукали б компанію, яка виглядала б так, як ніби вони хороші в тому, що роблять? Завжди пам'ятайте, що фасад компанії – це перше і незабутнє враження, так що мийка вікон і вітрин, що виконується професіоналами своєї справи, забезпечить їх блиск і чистоту.

Чисті віконні вітрини виглядають професійно. Говорячи про попередній пункт, потенційний клієнт завжди буде судити про Вашу ефективність в обслуговуванні, яке Ви надаєте, за зовнішнім виглядом офісу: якщо пропонований сервіс бездоганний, Ви не захочете упускати клієнтів через нечистоту. Послуга мийка вікон – чудовий старт для початку використання сервісу з управління об'єктами для підтримки належного рівня професіоналізму.

Підтримує гігієну. Чистота дорівнює гігієні, і це те, що повинно підтримуватися на Вашому робочому місці, незважаючи ні на що. Вона потрібна не тільки для проходження будь-якої державної інспекції, а для блага Вас і Ваших співробітників в першу чергу. Всередині Вашого хмарочосу може бути прохолодне і кондиціоновано, але зовні скло накопичує бруд, сміття, пташиний послід та інші частинки пилу. Замовити миття вікон Київ рекомендує в якості першого кроку на шляху до поліпшення гігієни обслуговування.

Підтримує мотивацію Ваших співробітників. Багато факторів входить в мотивацію співробітників і робить кращим використання їх продуктивності – і це не завжди грошова винагорода або просування по службі чи визнання, - робоче середовище також відіграє велику роль. У них не буде бажання «викладатися» на брудному, задушливому робочому місці. Точно так само, коли Ви наймаєте компанію з управління об'єктами і очищаєте ці великі вікна вітрини, це допомагає підняти настрій співробітників в офісі.

Допомагає збільшити естетику і зменшити енергоспоживання. Мийка вікон зовні (Київ) повертає вікнам здатність пропускати сонячне світло в офіс, і коли група людей проводить цілий день разом в закритій будівлі, це завжди приємне почуття. З іншого боку, це допомагає висвітлити офіс і, таким чином, зменшити використання електроенергії, принаймні, на декількох освітлювальних приладах протягом дня.

Враховуючи вищесказане, не повинно залишитися ніяких сумнівів чи вагань щодо того, чому мийка вітрин магазинів, вікон офісів і просто будинків і квартир повинна бути замовлена саме у нас!

Висновки

Можна проводити подібні процедури самостійно, але якщо Ви зайнята людина і правильно витрачаєте свій вільний час, замовте цю послугу в ЧИСТОРИЯ, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами або замовивши зворотній дзвінок. Так Ви зможете задати всі питання стосовно клінінга і отримати на них відповіді.

Чистота – запорука здоров'я, застава гарного настрою!