Клінінгові послуги в Києві

Сучасний ринок клінінгових послуг пропонує досить великий вибір для кожного клієнта. Але, не завжди такі послуги достатньо регламентовані. В силу різних особливостей, не кожна клинговая компанія чітко дотримується сучасних правила наведення порядку. Але це стосується далеко не всіх організацій. Мова піде про висококласні сервіси спеціалізованої компанії, що надає професійні клінінгові послуги, ціни яких доступні.

Клінінгові послуги Київ, компанія Чисторія: прибирання офісних приміщень; прибирання приватних будинків, квартир, дворів; генеральне прибирання; наведення порядку після ремонту будь-якої складності.

Ціна послуги залежить від типу прибирання і величини приміщення. Стандартна, генеральне прибирання квартири або котеджу - від 15 грн. за м2. Ми також надаємо послуги наведення порядку в квартирах і офісах після закінчення ремонтних робіт.

Стандартний набір клінінгових послуг: прибирання пилу зі всіх поверхонь, включно з стелями і стінами; миття дзеркал, вікон та інших скляних поверхонь; прибирання забруднень і пилу з радіаторів опалення; миття всіх дверей, включно з дверними коробками; прибирання і миття підлоги, включно з плінтусами; мийка електричних приладів освітлення будь-якої складності; протирання меблів з урахуванням особливостей обшивки, а також прибирання меблевих виробів пилососом; прибирання і миття санвузлів; мийка кухні, включаючи чистку гарнітура.

В залежності від типу прибирання, до цього переліку додається винос сміття, застосування професійної хімії, наприклад, для прибирання після ремонту, послуги хімчистки і інше.

Ціна клінінгові послуги може незначно змінюватися, у разі коли в приміщенні багато меблів, присутнє нестандартне оздоблення склом, немає джерела водопостачання або воно знаходиться далеко, проводиться ремонт у момент прибирання або є багато забруднених ділянок.

Компанія також надає додаткові послуги для покращення зовнішнього вигляду приміщення, а також присутніх декоративних елементів, наприклад:

Мийка вікон і вітрин. Склопакети різної величини, еркер, лоджія, двері на балкон. Миття вікон закріплюється за провідним спеціалістом, який застосовує ефективні ЕКО-засоби для кришталевої чистоти.

Хімчистка килимів та ковроліну вдома або в офісі. Вартість хімчистки залежить від ступеня забрудненості і величини підлогового покриття.

Увага акція! При замовленні генерального прибирання в нашій компанії, ми даруємо знижку на хімчистку від 20%.

Хімчистка м'яких меблів і матраців. Ми пропонуємо хімчистку меблів різних розмірів та форми, починаючи від пуфів, закінчуючи об'ємними, габаритними видами меблевих виробів. Вартість залежить від величини, кількості посадочних або спальних місць, типу обробки і ступеня забруднення. Ми також чистимо матраци з однієї або обох сторін.

Всі види послуг плануються і погоджуються з клієнтом. Попередній виїзд фахівця для оцінки об'єкта не оплачується.