Вартість чистки мармуру
від 50 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка мармуру

Чистка мармуру: навіщо нам потрібна професійна чистка каменю мармуру?

Зайве говорити, що мармурові підлоги – це приголомшливо: вони демонструють неймовірну ауру класичної розкоші, яку цінують і люблять по всьому світу! Наприклад, навряд чи знайдеться більше цінителів даного матеріалу, ніж в Індії, адже ніщо не зрівняється зі знаменитим Тадж-Махалом, зведеним повністю з мармуру, і можна тільки гадати, скільки зусиль докладає уряд для його збереження, - найсильніший доказ того, що професійна чистка мармуру дійсно необхідна!

Щоб зрозуміти, чому нам потрібна чистка мармуру, ціна якої в нашій компанії є більш ніж демократичною, нам спочатку потрібно зрозуміти зміни, які відбулися в тому, як люди віддають перевагу підлогам зараз. Мармурова підлога тепер не обов'язково означає чисто мармурову підлогу – люди стають підприємливими і готові до досліджень:

Межа. Білі і бежеві бордюри або, якщо вже на те пішло, змішування будь-якого чорного каменю з мармуром, наздоганяє нас. Перевага віддається різноманітності і взаємодії кольорів. Це призвело до змішування та поєднання мармуру з іншими каменями, щоб отримати бажаний візуальний ефект.

Текстури і мармур. Текстурування мармуру досить складне. Однак з ростом дизайну стало дійсно легко створювати приголомшливі конструкції підлоги, текстуруючи мармур. Результат дійсно приголомшливий, однак, потрібна регулярна професійна чистка каменю мармуру, щоб підтримувати його в належному стані.

«Шашкові» підлоги. Це такі підлоги, де мармур використовується з іншими каменями в альтернативній конфігурації, що імітує шахову дошку, як зовнішній вигляд. Однак і тут можуть бути свої варіації. В цілому підлога виглядає приголомшливо, але може знадобитися додаткова глибока чистка мармуру, щоб зберегти його блискучим.

Кольоровий мармур. Зі зростанням технологій на ринок також вийшла нова лінійка кольорових підлог. Точний склад продукту виходить за рамки даної статті. Одне можна сказати точно – вони виглядають добре і їм також необхідна деяка чистка мармуру, ціна якої у нас є однією з найдоступніших в столиці!

Чистка та відновлення мармуру

Самостійна чистка мармуру більше не є варіантом: якщо Ви встановили мармурову підлогу в будь-якому поєднанні, то для того, щоб він виглядав добре і блищав, Вам, напевно, буде потрібна професійна допомога, замінити яку ніщо не в змозі. Для цього теж є досить вагомі причини:

По-перше, наша команда висококваліфікована і використовує новітні машини та засоби для чищення/полірування та догляду за мармуровими підлогами

По-друге, оскільки відбувається перехід від використання чистих мармурових підлог до комбінованих, регулярне прибирання, що виконується з використанням звичайних чистячих засобів і методів, може бути шкідлива для підлоги. Так що було б дійсно розумно поберегти свій мармур – чистка сьогодні може бути професійною і доступною одночасно, якщо звернутися в компанію «Чисторія»!