Вартість чистки граніту
від 30 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка граніту

Чистка граніту Київ: як очистити, загерметизувати та відполірувати граніт

Граніт є популярним вибором для кухонних стільниць, а також підлогової і настінної плитки: він твердіше мармуру, а його блискуча поверхня і широка колірна гамма означають, що це – елегантне, непідвладне часу доповнення до будь-якого будинку; він навіть володіє антибактеріальними і термостійкими властивостями. На жаль, гарний зовнішній вигляд і корисні властивості граніту дійсно мають преміальну ціну. Якщо хочете знайти кращий спосіб зберегти свій граніт в стані нового, рішення є досить простим і позбавляючим від маси клопоту – чистка граніту (Київ), замовлена у професіоналів своєї справи, якими є співробітники компанії «Чисторія».

Що таке граніт?

Коли купуєте гранітну стільницю, то отримуєте один з безлічі різних видів каменю. Справжній граніт – магматичний, тобто утворився з лави: те, що знаходитиметься у Вашому граніті, буде залежати від того, де він утворився, скільки часу було потрібно для охолодження і багато іншого. Ось чому граніт, чистка якого завжди може бути замовлена у нас на вигідних умовах, буває різних кольорів і розмірів кристалів: кожне родовище граніту так само унікальне, як і вулкан, який його створив.

Камінь у Вашому граніті може містити кремнезем, слюду, польовий шпат або кварц, а також безліч інших мінералів. А може бути, це зовсім не граніт і навіть не магматична порода: метаморфічні доломіти іноді продаються у вигляді граніту, як і осадові брекчії і габро.

Для більшості людей хімічний склад їх граніту менш важливий, ніж те, як він виглядає, але, ці зміни дійсно впливають на те, якою має бути чистка граніту. Деякі види граніту більш тверді, ніж інші, в той час як деякі фарбуються легше. Знання того, що забруднить кожну конкретну робочу поверхню, а також які чистячі засоби буде можна і не можна використовувати на ній, є хорошим першим кроком до її правильного обслуговування.

Глибока чистка граніту – професійна порада: це міф про те, що темний граніт твердіше світлого; оскільки мінерали в граніті настільки мінливі, неможливо сказати, наскільки міцний або пористий граніт за кольором.

Чищення та полірування граніту

Чистка граніту, ціна якої в нашій компанії є вкрай демократичною, не просто звільнить Вас від стомлюючої роботи, але і від необхідності використання великої кількості складних або спеціалізованих хімікатів. Наші фахівці завжди використовують нейтральний по рН очищувач на гранітних поверхнях, щоб уникнути ризику травлення, оскільки кислотні або лужні чистячі засоби можуть як пошкодити поверхню Вашого граніту, так і зробити її тьмяною і темною.

Найкращий спосіб зберегти граніт у первісному вигляді – це запобігти його пошкодженню. Існує п'ять ключових кроків для захисту граніту:

  • Не ставте нічого гарячого або органічного безпосередньо на гранітні поверхні
  • Забезпечте захист від абразивного пилу і піску
  • Негайно очищайте плями
  • Уникайте агресивних хімічних речовин і чистячих засобів
  • Регулярно герметизуйте свій граніт

Профілактика – дійсно краще лікування, тому будьте уважні до того, як використовуєте свої гранітні поверхні і що на них розміщуєте. Щоденне протирання граніту вологою тканиною і полірування зайвої вологи також допоможуть зберегти його блискучим і дадуть можливість помітити будь-які розливи, перш ніж вони перетворяться в плями. Або ж чистка граніту, ціна якої у нас більш, ніж доступна, може бути замовлена в "Чисторія"!