ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка гранітної плитки

Чистка гранітної плитки Київ

Гранітні підлоги мають вигляд, що нагадує королівський: коли передпокій, коридор або навіть кухонна стільниця викладені гранітною плиткою, це надає їм дуже елегантного шикарного вигляду; гранітна плитка – це інвестиції, що дозволяють надати Вашому будинку розкішний вигляд. Граніт міцний, жароміцний і може витримувати сильний знос, але, при цьому, чистка гранітної плитки може бути трудомістким процесом, який, при неправильному підході, може лише нашкодити.

Гранітна плитка вважається дещо дорожчою, ніж інші види підлогових покриттів. Вона може бути встановлена в будь-якому приміщенні, наприклад, у ванній кімнаті, кухні, передпокої і т.д.; враховуючи ціну, яку Ви платите, граніт потребує регулярного чищення, щоб зберегти свій зовнішній вигляд, і потребує постійної уваги.

Що доведеться робити для підтримки належного стану даного матеріалу, якщо професійна чистка гранітної плитки не була замовлена:

  • Доведеться щодня витирати сухою шваброю свої гранітні підлоги, щоб пил і бруд не накопичувалися на плитці.
  • Ні в якому разі не використовувати абразивні чистячі засоби або відбілювач – обов'язково використовувати рекомендовані чистячі засоби.
  • Негайно очищати всі плями, щоб запобігти їх фарбуванню, для чого можете використовувати паперовий рушник або м'яку тканину.
  • Завжди використовувати теплу воду і м'яку тканину; після очищення протріть сухою тканиною.
  • Намагайтеся використовувати дистильовану воду, так як зможете бути впевнені, що там немає суміші хлору або інших мінералів.
  • Не використовувати для чищення грубі губки або скрубери, здатні залишити подряпини.
  • Червоне вино, кава або содова можуть бути небезпечні, якщо їх занадто довго залишати на гранітній підлозі або стільницях. Вони можуть зробити поверхню дуже тьмяною, і тоді тільки чистка гранітної плитки, ціна якої в нашій компанії більш ніж доступна, зможе допомогти.
  • Якщо розлив не очищається за допомогою води, можете спробувати використовувати трохи мила, змішаного з водою, і очистити область м'якою тканиною.
  • Якщо пляма все ще стійка, можете зробити пасту з харчовою содою і водою, і нанести її на пляму; залиште її на ніч, а потім очистіть.
  • Якщо колір граніту світлий, то можете використовувати перекис водню для очищення плям, а якщо граніт темного кольору, то слід використовувати ацетон в якості миючого засобу.

Поради по щоденному догляду за гранітною плиткою

Натуральний камінь, такий як граніт, травертин і мармур, дуже міцний і легко миється, але дуже важливо правильно доглядати за ним, щоб Ваша підлога виглядала найкращим чином. Завжди використовуйте килими біля зовнішніх дверей, щоб запобігти потраплянню дрібних частинок в камінь. Підмітайте підлоги кожен день, щоб запобігти скупченню крихітного сміття, яке також може привести до пошкодження. Коли пилососите, використовуйте тільки насадку, яка не буде дряпати камінь. Якщо що-небудь проллється на камінь, негайно очистіть його, щоб запобігти появі плям. Щоб не пошкодити свої кам'яні підлоги, ніколи не перетягуйте нічого важкого по підлозі. Якщо ж не справляєтеся своїми силами, чистка гранітної плитки в Києві завжди може бути замовлена в «Чисторія» за доступною ціною!