Вартість чистки плитки
від 20 грн/м2
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Чистка плитки

Чищення плитки і швів між плиткою: чому це важливо?

Затирка – це цемент, який утримує керамічну плитку з'єднаною разом. Будь то Ваша кухня, ванна кімната або просто передпокій, затирка є невід'ємною частиною фундаменту підлоги, тому дуже важливо зберегти її в первозданному вигляді, інакше вона з часом може зібрати багато небажаних бактерій, - ось чому чистка швів між плиткою є не менш важливим і необхідним процесом, ніж сама чистка плитки.

Якщо мова йде про комерційні організації, регулярне чищення кахельної плитки може допомогти справити велике перше враження на дуже багатьох людей. Якщо Ви не ставитеся до підлоги з величезною обережністю, це може погано відбитися на всій компанії: брудні або забруднені підлоги можуть створити погане уявлення про Ваш бізнес. Щоб запобігти цьому, Ви повинні інвестувати в послуги, пропоновані професійним бізнесом з чищення плитки і затирання, яким є наша компанія «Чисторія».

Є кілька переваг, які може забезпечити чистка плитки на підлозі і затирання – нижче представлені найважливіші переваги:

  • Продовжує термін служби вашої підлоги. Регулярне обслуговування та чищення плитки для підлоги (Київ) може допомогти зберегти Вашу плиткову підлогу довше, оскільки видаляє бруд та інші шкідливі забруднення, які можуть викликати великий знос з плином часу. Очищаючи комерційну плитку кисневмісним відбілювачем, Ви можете зберегти підлогу в презентабельному стані на довгі роки вперед.
  • Тримає підлогу у відмінному стані. Чищення швів кахельної плитки має величезне значення: вичищаючи плями, бруд і інші плямисті безлади, Ви можете зробити свою підлогу такою ж гарною, як і нова. Просто переконайтеся, що постачальник послуг з прибирання регулярно протирає і очищає тріщини затирки від бруду та інших залишків – це дає Вашій плитці той блискучий чистий ефект. Професійна чистка швів між плиткою, ціна якої в нашій компанії вкрай демократична, додасть Вашій підлозі той вигляд, якого вона заслуговує.
  • Вбиває бактерії та інші шкідливі мікроби. Рутинна чистка плитки парою і міжплиточного розчину – відмінний спосіб мінімізувати ризики для здоров'я в офісі: очищаючи затирку, Ви зможете знищити шкідливі бактерії, що живуть в підлозі. Це дуже гігієнічний спосіб забезпечити чистоту і безпеку робочої зони для всіх в будівлі.
  • Доступність і гнучкість. Чистка плитки після ремонту – послуга, що є гнучким рішенням, здатним допомогти Вашій компанії заощадити цілий статок в довгостроковій перспективі. Інвестування в послуги, пропоновані комерційним чищенням плитки і затирання, - це відмінний спосіб заощадити свій час і зусилля. Це знімає додатковий стрес з Ваших плечей і забезпечує деяку свободу дій, щоб зосередитися на побудові своєї імперії!

Якщо Вас цікавить чистка керамічної плитки вдома або в офісі, то, потрапивши на наш сайт, можете вважати свої пошуки закінченими: далеко не перший рік ми надаємо висококваліфіковані клінінгові послуги і є експертами в кожному аспекті комерційного очищення затирки. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію про наші найкращі комерційні рішення для чищення підлоги. «Чисторія» - це комерційний клінінговий партнер, якому Ви можете довіряти!