Професійна хімчистка килимів
Проведем уборку по ГОСТу екологічними засобами за 6 годин.
Гарантія чистоти 100%.

Зателефонуйте зараз та дізнайтеся вартість зі знижкою 10%. Акція діє до 30 Февраля.

Розрахувати вартість зі знижкою 10%

Хімчистка килимів

Хімчистка 1 м2 килимового покриття
від 30 грн
Чому хімчистку довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Хімчистка килимів на дому

Є речі, які краще робити часто, наприклад хімчистка килимів Київ. Кожне килимове покриття потребує правильному догляді, а також необхідно позбавлятися від дрібних «мешканців» у ворсі.

Хімчистка коврів на дому це явно краще рішення для всіх, хто не хоче займатися перевезенням килимів в спеціалізовані підприємства. Посудіть самі, ще килим або килимову доріжку можна перевезти самостійно, а як бути з ковроліном? Ковролін зазвичай розташовується по всій площі підлоги, тобто щоб його зняти, необхідно викручувати плінтуси.

Саме через незручностей транспортування дана послуга затребувана. Весь процес відбувається на Ваших очах. Вся процедура займає не більше одного дня. Ми всі висушуємо, тобто Вам не доведеться ще кілька днів провітрювати кімнати.

Компанія ЧИСТОРИЯ гарантує:

 • ця послуга не вплине на первісний колір килимового виробу, навпаки кольору заграють;
 • бережна робота і забезпечення неушкодженості ворсу, будь він синтетичним, вовняним, плетеним, скрученим, мають орнамент і забарвлення;
 • термін служби чистого покриття збільшується;
 • видалення бактерій на глибині ворсу, з чим домашній пилосос не зможе впоратися;
 • робота з миючими засобами, які ніяк не шкодять здоров'ю людини та домашніх тварин;
 • ми видалимо всі плями і розводи з поверхні килимового покриття, надаючи йому магазинну красу.

Поетапна хімчистка килимів

Фахівці ЧИСТОРИЯ виїжджають на замовлення в будь-який зручний Вам час. Перед проведенням робіт ми перевіряємо килимове покриття на ступінь забруднення, види бруду, матеріал ворсу. Після побаченого наші майстри визначаються з вибором миючих складів, а потім приступають до хімчистки килимів.

 1. Користуючись экстракторным пилососом, чистячий засіб разом з водою, що виходить у вигляді струменя високого тиску, б'є в ворс, розмиваючи плями. Потім, через спеціальну насадку, залишки рідини всмоктуються назад в пилосос. Процедура здатна розібратися з безліччю видів плям, які домашнім миючим пилососом видалити практично неможливо. Це очевидний плюс промислового пилососа фірми Karcher.
 2. Для старих плям і в'їдаються слідів ми використовуємо роторно-дискову машину, яка своїм барабаном видаляє будь-який тип забруднення.
 3. Розводи від самостійного чищення видаляються майстрами ЧИСТОРИЯ вручну, застосовуючи в роботі якісні плямовивідники і фізичну силу.
 4. Знову повторюється перший етап, який повинен видалити елементи, не видимі нашим очам.
 5. Остаточний етап сушіння.

На вимогу господарів квартири, ми можемо усунути запах домашніх тварин.

У висновку, ми хочемо відзначити важливість хімчистки килимів. Ця процедура дуже корисна не тільки килимовому покриттю, але і мешканцям будинку.

Якщо Ви мешканець приватного будинку, то процес забруднення ворсу килима відбувається частіше, ніж у жителів багатоповерхових будинків. Вам потрібно викликати майстрів не рідше 3-4 разів на рік, щоб не призвести його в жалюгідний стан.

Для мешканців багатоквартирних будинків чистку рекомендуємо проводити не рідше 2 разів на рік.

У кого маленькі дітки, тим більше нехтувати не можна. В килимах, синтетичних або вовняних, тепер вже не має значення, заводяться блохи. Навіть якщо у Вас немає домашніх тварин, блохи якимось чином заселяються в ворсі і кусають всіх, хто ходить босоніж. На тілі залишаються ранки, які гояться швидко, але неприємно, коли ноги постійно сверблять. Діти грають на килимі, повзають, а значить блохи можуть дістатися не лише до ніжок.

Хімчистка килимів экстракторным методом з нашого арсеналу вибиває цих шкідників. Вам не доведеться використовувати полин, сушити килим на вулиці тижнями.

ЧИСТОРІЯ стоїть на сторожі здоров'я, захищає Вас і Ваших дітей.