Професійне миття вікон
Проведем уборку по ГОСТу екологічними засобами за 6 годин.
Гарантія чистоти 100%.

Зателефонуйте зараз та дізнайтеся вартість зі знижкою 10%. Акція діє до 20 Января.

Розрахувати вартість зі знижкою 10%

Миття вікон та вітрин

Вартість миття вікон
від 35 грн/м2
Чому миття вікон довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Миття вікон та вітрин

Мийка вікон – дуже важливий процес, яким людина повинна відповідати, як мінімум кілька разів на рік. Вікна – це обличчя будинку або офісу. Якщо ці «особи» брудні й виглядають неохайно, змінюється настрій людини, який сидить біля такого вікна. Перед нами єдине джерело освітлення в світлий час доби, тому крім настрою, чистота вікон здатна впливати на наше здоров'я. В офісних приміщеннях може бути інтер'єр від іменитого дизайнера, але дзеркальні вікна скажуть про компанію більше, тобто чистота вікон важлива і фірми повинні проводити миття вікон Київ частіше 2-3 разів на рік.

Мешканцям квартир та будинків також рекомендуємо збільшити число чисток, якщо місця розташування житла знаходиться поблизу жвавих доріг з безперервним потоком рухомого автотранспорту.

Навіть така проста процедура, як мийка вікон і вітрин вимагають спеціальних чистячих засобів: інструменти, суміші. Можна впоратися з усім самостійно, але тоді Ви витратите не один вихідний день, а це означає, що Ви позбавляєте себе і близьких відпочинку, поїздок і прогулянок.

Компанія ЧИСТОРИЯ пропонує Вам не економити за рахунок свого часу, за рахунок часу Ваших близьких. Наші фахівці в будь-який момент готові відправитися на замовлення в зручний для клієнта час.

Що придбають від співпраці з нами:

  • Великі компанії та інші організації, які розмістилися в будинках зі складним скляним фасадом. Найчастіше миття вікон складно провести через многоэтажности, з-за відсутності доступу до зовнішньої поверхні стекол зсередини приміщень, а також з-за великої площі скляних поверхонь. Навіщо думати, як навести порядок, коли можна звернутися в ЧИСТОРИЯ?
  • Власники будинків і квартир, які багато часу проводять на роботі і вихідні дні пролітають непомітно. Не готові розлучитися з можливістю відпочити після важкого робочого тижня? Також ми збережемо руки господинь, які можуть втратити свій манікюр на процедурі миття вікон Київ.
  • Власники магазинів повинні більше інших стежити за ступенем чистоти вітрин. Вітрина – це особа магазину, а особа апріорі не може бути брудним! Замовлення в ЧИСТОРИЯ миття вікон і вітрин дозволить Вам збільшити число продажів. Демонстрація товару «особою», а також правильний спрямований світло створюють неймовірні речі з психікою покупців, т. до. все виглядає красиво, блискуче і апетитно. Ми працюємо 24 години без вихідних, тобто Ви можете викликати наших майстрів в будь-який зручний Вам час, будь то під час роботи або після закінчення робочого дня.

Про процедуру миття

Ми вирішили вказати послідовність робіт, щоб наші клієнти були в курсі:

  • Розміщення захисної плівки навколо вікон, обклеювання розеток малярським скотчем.
  • Пропылесошивание порожнин між рам.
  • Чистка укосів і рам абразивними інструментами.
  • Мийка скла спеціальними засобами, вимивання миючих складів мікрофібровими ганчірками.
  • Видалення вологи сгонами.
  • Полірування скла.

Ціни

Кінцева цифра залежить від площі скляних поверхонь, від матеріалу рам (дерево, пластик, метал), а також від ступеня забруднення і від хімічних сумішей, які будуть нами застосовуватися. Ми сформували ціни, доступні практично кожному жителю міста Київ.

Висновки

Можна проводити подібні процедури самостійно, але якщо Ви зайнята людина і правильно витрачаєте свій вільний час, замовте цю послугу в ЧИСТОРИЯ, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами або замовивши зворотній дзвінок. Так Ви зможете задати всі питання стосовно клінінга і отримати на них відповіді.

Чистота – запорука здоров'я, застава гарного настрою!