Акрилова ванна: чим і як доглядати?

Стандартна процедура догляду за акриловим виробом проста і не трудомістка; щоправда, це не стосується тих випадків, коли ванна має значні пошкодження на поверхні у вигляді подряпин, появу іржі, нальоту і потьмяніння кольору, - досить кожен раз після використання ванни помити її м'якою серветкою з мильним розчином, сполоснути і витерти насухо. Акриловий матеріал досить вибагливий і, якщо неправильно або несвоєчасно за ним доглядати, швидко втратить свій привабливий зовнішній вигляд.

Для акрилових ванн розроблений цілий арсенал спеціальних засобів для чищення. Тут потрібно бути уважними, адже для акрилу підійде далеко не все, що підходить більшості інших матеріалів.

Які засоби підходять для чищення акрилу?

Вибирайте засоби для чищення за таким принципом:

  • засіб має бути м'яким, кремоподібним на дотик,
  • без абразивних і порошкоподібних включень,
  • без грудок,
  • без вмісту хлору, аміаку, спирту і лугів,
  • не використовуйте жорсткі губки.

Якщо якийсь засіб Ви використовуєте вперше, спочатку обробіть ним невелику ділянку в непримітному місці, а для прибирання використовуйте гумові рукавички; після того, як акриловий виріб обробили засобом, необхідно ретельно його промити.

Кілька порад, які допоможуть уберегти Вашу акрилову ванну від поверхневих пошкоджень:

  • не допускайте протікання крана – це може привести до утворення іржі і вапнякового нальоту,
  • якщо Ви купаєте у ванній домашніх вихованців або миєте посуд, накрийте дно силіконовим або вініловим килимком,
  • не рекомендується наливати в акрилову ванну дуже гарячу воду, так як вона може деформувати цей відносно податливий матеріал.

Для того, щоб надати поверхні блиску, глянсового ефекту, можна відполірувати поверхню спеціальним засобом для акрилу: нанесіть його на серветку з мікрофібри і, згідно з інструкцією, натріть поверхню. Для стандартної процедури очищення акрилового виробу можна також використовувати підручні засоби, наприклад, харчовий оцет або лимонну кислоту: для цього необхідно наповнити ванну теплою водою, додати оцет / кислоту, перемішати і залишити на 12-14 годин; потім спустити цю воду, гарненько сполоснути проточною водою і протерти насухо м'якою тканиною.

Прибирання квартир у Києві нашими спеціалістами включає миття сантехніки, а, отже, і ванної, тож можете бути впевненими, що при замовленні даної послуги в нашій компанії, акриловій ванній буде приділена уся необхідна увага!

Переглядів: 694