Професійне прибирання квартир під ключ
Проведем уборку по ГОСТу екологічними засобами за 6 годин.
Гарантія чистоти 100%.

Зателефонуйте зараз та дізнайтеся вартість зі знижкою 10%. Акція діє до 20 Января.

Розрахувати вартість зі знижкою 10%

Професійне прибирання квартир в Києві

Ціни на прибирання квартир

Загальна площа 0 - 50м2 50 - 80м2 80 - 100м2 100 - 130м2 більше 130м2
Ціна (грн.) від 2000 від 3000 від 4000 від 5000 Після огляду об'єкта
Загальна площа Ціна (грн.)
0 - 50м2 від 2000
50 - 80м2 від 3000
80 - 100м2 від 4000
100 - 130м2 від 5000
більше 130м2 Після огляду об'єкта
Чому прибирання квартири довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Прибирання квартир у Києві та Київській області

Кожен з нас виконує різні завдання і роботу з дня в день, тому до вечора у нас залишається дуже мало енергії, щоб займатися домашніми справами, наприклад прибиранням квартири. Хочеться приходити додому і просто відпочивати, але адже чистота улюблена нами усіма і якщо не прибиратися самому, можна легко загрузнути в безладді. Також весь цей процес займає достатню кількість часу, який краще проводити зі своїми рідними, ніж у домашніх справах. Варто також згадати і про пороки – ліні, яка просто не дає нам спокійно дихати запахами чистої квартири тихими вечорами. Так як же бути? З великим задоволенням хочемо порекомендувати Вам свої послуги по прибирання квартир Київ

Наша компанія ЧИСТОРИЯ пропонує безліч робіт по клінінгу. Ви можете бути впевнені, що нам є, що запропонувати Вам.

Ми – це великий колектив. Наші майстри виїжджають на замовлення цілими групами, що дозволяє нам працювати швидко, якісно, а це також означає, що Ви швидко отримаєте бажану послугу в будь-який зручний Вам час. ЧИСТОРИЯ володіє великим парком чистячої техніки та спеціалізованих засобів, які не викликають ніяких алергічних реакцій у господарів і їх улюблених вихованців.

Надаючи прибирання квартири, ми готові забезпечувати індивідуальний підхід, швидкість роботи руками майстрів, що проходять перепідготовку кілька разів на рік. До речі, у нашому колективі 65 фахівців з досвідом роботи не менше п'яти років.

Сьогодні вже побудували плани, і в них не входить прибирання? Пропонуємо вдатися за допомогою до професійного колективу клінінг-майстрів. Зателефонувавши нам, написавши листа через наш сайт або замовивши дзвінок, Ви зможете вказати всі необхідні питання, запитавши ціну прибирання квартир Київ, дізнавшись більше подробиць про нашої компанії ЧИСТОРИЯ і про наших співробітників, а також зможете попросити надати перелік послуг, які обов'язково будуть застосовані у Вас, якщо Ви зробите замовлення.

Ціна робіт підраховується виходячи з виду замовленої прибирання, але відразу хочеться відзначити, що ми зробили якісний розрахунок, сформувавши доступну для більшості жителів міста Київ цифру.

Який би замовлення Ви не зробили, ми в кінцевому підсумку надамо якісну, оперативну роботу, користуючись кращим обладнанням, відправляючи на замовлення досвідчену команду майстрів, виїжджаючи до Вас у зручний час 24/7.

Хочемо зазначити, що наші фахівці займуться своєю роботою не тільки в одній кімнаті, т. к. замовлення – прибирання квартири повністю, включаючи балкони, санвузол, кухню, коридор, кімнати. Також ми виносимо сміття, моєму вікна, видаляємо плями, що потрапили на поверхні випадково в процесі ремонту і це ще не все.

Звернувшись в ЧИСТОРИЯ, Ваша квартира стане чистою, у ній буде приємно перебувати. Чистота в домі додатково забезпечує захист здоров'я своїх мешканців завдяки видаленню шкідливих бактерій з поверхонь за допомогою нових, ефективних хімічних складів, що не викликають алергічні реакції.

Врятуйте своє бажання відпочинку, свого часу, зателефонувавши менеджерам ЧИСТОРИЯ!