Прибирання квартир після ремонту в Києві

Ціни на прибирання квартир після ремонту

Чому прибирання довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Прибирання квартир після будівництва

Нарешті, настав довгоочікуваний момент завершення ремонтних робіт у квартирі. І можна вже було б насолодитися оновленим житлом, та ось тільки ремонт залишив після себе безліч плям, забруднень і сміття. На цей випадок у Вас є два варіанти:

 1. Виділяєте всі вихідні, підключивши всіх членів сім'ї, а,може, і сусідів, і починаєте нервово видаляти залишки будівельних сумішей, пилу і вивозити сміття.
 2. Наймаєте для прибирання клінігову бригаду професіоналів від компанії Чисторія і спокійно вирушаєте провести продуктивний та веселий день за межами дому.

Сучасні міські жителі практично завжди вибирають другий варіант, оцінюючи весь довгий перелік його переваг.

Прибирання квартир після ремонту: наш підхід та принципи!

Професіонали компанії Чисторія починають роботу з оцінки фронту та послідовного складання плану дій. Це економить купу часу і позитивно позначається на кінцевому результаті. Ми прибираємо все будівельне сміття з площі. Далі, за кожним робочим процесом закріплюється відповідальна людина з бригади. Принципами роботи клінінгових майстрів є акуратність, оперативність, уважність та ретельність. Клінінгові послуги є повноцінною наукою, яка вимагає не тільки практики, але і розширення знань, умінь і навичок. Саме тому наші фахівці в обов'язковому порядку відвідують курси для удосконалення професіоналізму у своїй сфері діяльності.

Прибирання квартири після ремонту. 

Що ми вам пропонуємо! Ретельне видалення фарби, шпаклівки, цементу, гіпсу та іншого з вертикальних і горизонтальних поверхонь. Ми ставимося з особливою уважністю і акуратністю до цього етапу роботи. Усвідомлюючи ризик можливості псування Вашого майна, ми використовуємо миючі засоби чітко за призначенням. Додатковим плюсом до прибирання квартири майстрами Чисторія є те, що вони практично напам'ять знають склади всіх чистячих і миючих засобів. Це на сто відсотків запобігає псуванню поверхонь або меблів. У нас величезний асортимент миючих засобів і пристосувань. Для кожного типу поверхні використовується спеціальний засіб з відповідним хімічним складом. Особливістю, використовуваної нами продукції, є екологічність та безпечність. Ще одним трудомістким етапом в процесі прибирання квартир після ремонту є усунення пилових утворень. Усунення будівельного пилу вимагає професійного підходу. У складі такого типу пилу є величезна кількість мікрозалишків будівельних сумішей, які залишають розводи. Крім цього, прибираючи будівельний пил можна легко подряпати будь-яку поверхню з-за наявності в ній частинок цементу, гіпсу та інших сумішей. Щоб уникнути неприємностей наші фахівці усувають пил, використовуючи сучасні технології і засоби.

Послуги пакету Прибирання квартири після ремонту:

 1. в процесі прибирання ми приділимо увагу абсолютно всіх поверхнях, у тому числі і меблів;
 2. видалити забруднення з усіх освітлювальних приладів;
 3. помиємо радіатори опалення;
 4. очистимо підлоги і плінтуса;
 5. усунемо забруднення з усіх дверей і дверних коробок;
 6. приділимо увагу ретельного прибирання на кухні, включаючи гарнітур;
 7. помиємо санвузол;
 8. усунемо неприємні запахи лаку, фарби і іншого за допомогою ароматизації.

Прибирання квартир після ремонту ціни.

Стандартна ціна прибирання в квартирі після ремонту вираховується за м2 (від 12 гривень). Окремо обумовлюються додаткові послуги, які не входять в стандартний пакет, наприклад, необхідність миття великих скляних елементів, вікон чи здійснення послуг хімчистки. Дізнатися точну вартість прибирання конкретно Вашої квартири можна, перейшовши за посилання.

Додаткові особливості, які можуть незначно вплинути на ціну прибирання:

 1. необхідність залучення великої кількості фахівців;
 2. віддаленість від джерел чистої води;
 3. ступінь забруднення;
 4. ведення будівельних робіт на момент надання клінінгових послуг;
 5. велика кількість меблів.

Оцінюючи ціни ринку клінінгових послуг, ми спокійно заявляємо про те, що запропонована нами ціна є нижчою від середньої ринкової.

Перш ніж приступити до прибирання, менеджер повинен оглянути об'єкт. Для того що б забезпечити правильний підбір миючих засобів і професійного устаткування, а також кількість необхідного персоналу, що в свою чергу автоматично підвищить якість наданих послуг.

Ми часто організовуємо вигідні пропозиції і знижки.

Залишилися питання? Телефонуйте або замовляйте зворотний зв'язок на нашому сайті, менеджер компанії Чисторія надасть вам вичерпну консультацію і відповість на всі питання по замовленню прибирання.