Прибирання трикімнатної квартири

Ціни на прибирання трикімнатної квартири

Загальна площа 0 - 20м2 21 - 35м2 36 - 70м2 71 - 100м2 101 - 150м2 151 - 200м2 201 - 250м2 більше 250м2
Ціна (грн.) от 600 от 800 от 1000 от 1200 от 1400 от 1800 от 2000 Після огляду об'єкта
Кількість співробітників 2 2 - 3 3 - 4 4 - 5 5 - 7 6 - 8
Час прибирання (годин) 3 2 - 4 4 - 6 6 - 8 8 - 10
Загальна площа Ціна (грн.)
0 - 20м2 от 600
21 - 35м2 от 800
36 - 70м2 от 1000
71 - 100м2 от 1200
101 - 150м2 от 1400
151 - 200м2 от 1800
201 - 250м2 от 2000
більше 250м2 Після огляду об'єкта
Чому прибирання квартир довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Прибирання трикімнатної квартири Київ

Давно минули вже часи, коли робота по дому вважалася чимось необхідним: сьогодні послугу прибирання трикімнатної квартири замовляють люди будь-якого віку та соціального статусу. Вільний час вони витрачають на власний розсуд: заробляють гроші, відпочивають з друзями і коханими.

Прибирання трикімнатної квартири ціна, вартість?

Дізнатися відповідь на це питання легко, якщо відкрити вкладку Калькуляторі розрахувати вартість послуги прибирання трикімнатної квартири Київ. Вам буде потрібно:

 • Виберіть у графі «тип приміщення» варіант «квартира».
 • Вказати вид прибирання – після вечірки, генеральне, після ремонту.
 • Вписати загальну площу – до 35, до 70, до 100 до 150 квадратних метрів.
 • Вказати номер свого телефону

Мінімальні ціни Ви можете подивитися, не вводячи ніяких даних у спеціальній таблиці. З неї зрозуміло, з якої суми буде стартувати оплата послуги за певну площу, скільки співробітників виконають роботу, який час займе прибирання.

Також можна надіслати онлайн-заявку і отримати консультацію по телефону.

Які фактори впливають на ціну?

На утворення ціни впливають такі фактори як:

 • Ступінь забрудненості.
 • Вид скління (стандартне, нестандартне).
 • Віддаленість від джерел водопостачання.
 • Наявність великої кількості меблів.
 • Ведення будівельних робіт.

Цікаво, що при однакових умовах, перерахованих вище, із збільшенням площі прибирання вартість квадратного метра стає нижче.

У якому місті можна замовити таке прибирання?

Ми надаємо послугу прибирання трикімнатних квартир в Києві та Київській області. Віддаленість від столиці не повинна перевищувати 100 км.

Коли потрібна присутність замовника?

На початку прибирання і в кінці прибирання. Все необхідне (інструмент, спеціальні засоби і т. д.) працівники привозять з собою.

Який графік роботи компанії?

Щодня, включаючи святкові дні та вихідні. Фахівці виїдуть на об'єкт в той час, який Ви вважаєте зручним.

Існує необхідність попереднього замовлення?

Зробити замовлення бажано за 1-2 дні до настання дати прибирання. За попереднім записом, Ви можете замовити послугу на будь-які дні, включаючи свята і вихідні. Також замовлення можуть бути прийняті для виконання на наступний день.

Цифри, що характеризують нашу компанію

 • 10 років працюємо в клінінгу.
 • Маємо 2500 постійних клієнтів.
 • Маємо 18 кваліфікованих мобільних бригад.
 • Зробили чистими 12300 приміщень.

Які види робіт виконують фахівці?

Професійні клінери миють дзеркала, двері, освітлювальні прилади, радіатори опалення, кухонні гарнітури, сантехніку і плитку (в тому числі засобами дезінфекції), плінтуса і підлоги, видаляють пил з усіх поверхонь, будівельні забруднення, чистять пилососом м'які меблі.

Чим хороші наші співробітники?

Вони не тільки професіонали своєї справи, які здатні швидко і ефективно навести порядок у Вашій квартирі, але і тактовні люди, які вдячні Вам за роботу і розуміють, що у вас є більш важливі справи, ніж прибирання трикімнатної квартири.

Прибирання 3 кімнатної квартири Київ

Якщо проживання в квартирі стало тягарем через необхідність в постійній підтримці її в порядку і чистоті, не хвилюйтеся: тут, в «Чисторія», наші послуги з прибирання виходять за рамки будинків для однієї сім'ї – ми допомагаємо нашим клієнтам підтримувати свої житла в ідеальному стані, а прибирання 3 кімнатної квартири (Київ) – одна з пропонованих для цього послуг!

Багато хто з наших клієнтів вибирає апартаменти, щоб жити в самому центрі свого міста, мати доступ до численних зручностей у своєму районі або жити ближче до свого робочого місця. Якою б не була причина, ми знаємо, що нам всім іноді буває потрібна невелика допомога, щоб підтримувати наше житло в чистоті і порядку. Ось де прибирання 3 х кімнатної квартири може допомогти: ми можемо попрацювати з Вами, щоб придумати план прибирання квартири, який максимізує Ваш бюджет, так що у Вас будуть час і кошти, щоб зробити те, що Ви любите. Будь то витирання пилу, підмітання, прибирання сміття пилососом, миття підлог, зміна постільної білизни, миття душу, прання або будь-який інший зі ста пунктів Вашого списку, - наша команда робить своєю місією створення більш здорового середовища для Вашого спілкування з сім'єю і друзями!

Що входить у вартість прибирання 3 кімнатної квартири?

Кожна квартира відрізняється, тому наші розцінки і завдання різні. Ми працюємо з Вами, щоб з'ясувати Ваші потреби в прибиранні квартири (або будинку), які завдання є першочерговими, а потім запланувати прибирання, яке має сенс для Вашого життя.

Крім наших регулярних послуг, прибирання 3 х кімнатної квартири, ціна якої у нас стартує від 600 грн (площа від 0 до 20 м²), може включати в себе:

 • Загальне прибирання і заправлення ліжок.
 • Спорожнення сміттєвих кошиків і винос сміття до ємності ззовні.
 • Миття балконних розсувних скляних дверей, всередині і зовні (якщо дозволяє погода).
 • Видалення павутини з важкодоступних місць.

Тримати квартиру в чистоті – важка робота, тому пропоноване нами прибирання трикімнатної квартири прагне бути максимально простим: ми можемо попередньо попрацювати з Вами, щоб розробити доступну програму, яка дасть Вам час, щоб насолодитися деякими з простих задоволень, які Ви пропустили. Не соромтеся розслабитися і побалувати себе – ми забезпечимо Вам більш чистий і здоровий будинок!

Прибирання квартир при в'їзді та виїзді

Переїзд в нову квартиру або виїзд зі старої може бути дуже напруженим часом: від пакування речей до організації і приведення всього в порядок, важко знайти час, щоб дати Вашій квартирі ретельне прибирання, якого вона потребує. Перш, ніж будете занадто напружені, зателефонуйте експертам з прибирання «Чисторія», якими без зайвих зусиль буде виконано якісне і доступне прибирання трикімнатної квартири після ремонту, здатне допомогти повернути їй колишній блиск!