Прибирання після ремонту з чого почати

Ремонт – це дуже довгий, але потрібний процес. Через певний проміжок часу квартиру буде оновлено, тепер Вам і Вашим близьким дихатиметься краще, кімнати начебто і колишні, але тепер вони інші. Прибирання після ремонту з чого почати – процес, який потребує витрат не тільки часу, але і фінансових коштів. Посудіть самі: є сліди фарби, шпаклівки, залишилося на стінах багато пилу, по всіх кімнатах розкиданий будівельне сміття і т. д.

Посудіть самі: є сліди фарби, шпаклівки, залишилося на стінах багато пилу, по всіх кімнатах розкидане будівельне сміття і т. д.

Винести сміття видалити пил – з цим можна впоратися, а як бути зі слідами будівельних сумішей, які домашніми засобами не видаляються? Заради застосування купувати необхідні не дешеві хімічні засоби? А як зрозуміти, якісні матеріали куплені чи ні, не помилилися з вибором?

Компанія ЧИСТОРІЯ допоможе Вам заощадити гроші і час, який Ви можете витратити на відпочинок з сім'єю. Також наші фахівці допоможуть Вам з післябудівельним прибиранням, видалять те, що іншим не під силу.

Коротко про нас

Ми – це великий колектив фахівців з клінінгу. Нас більше 60 чоловік. Ми виїжджаємо на замовлення в зручний для Вас час, тому що ми працюємо 24 години на добу на протязі останніх шести років. Прибирання проводиться цілою групою майстрів, що дозволяє нам працювати в кілька разів швидше, а Вам це забезпечує швидкість роботи, а також її високу якість.

Кілька разів на рік ми вирушаємо на спеціальні семінари, де дізнаємося про останні новини в області клінінг-техніки, отримуємо перелік нових чистячих засобів, які справляються зі своїм завданням краще тих сумішей, якими ми мали раніше. Як бачите, ми не можемо стояти на місці, ми рухаємося вперед, оновлюючись і освоюючи нове.

Ми здатні гарантувати неушкодженість Вашого здоров'я, використовуючи тільки ті речовини, що чистять та не викликають алергії у Вас, Ваших близьких і домашніх вихованців.

Трохи про вартість

Розумієте, що витрачати кілька днів на прибирання після ремонту – це не для Вас? Зверніться в ЧИСТОРІЯ і здійсните замовлення! Ви можете зателефонувати нам за номерами, вказаними на сайті, а також написати нас у формі зворотного зв'язку або замовити зворотний дзвінок, тоді наші менеджери передзвонять Вам.

Ви зможете отримати відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, наприклад: здійснити розрахунок вартості послуг, отримати більш детальну інформацію про нас, запросити перелік послуг, що входять до складу післябудівного прибирання.

Загальна ціна формується виходячи з замовленої Вами послуги, а також загальної площі Вашої квартири або будинку. Хочемо також зазначити, що ми пропонуемо чесний розрахунок цін по клінінгу, надаючи можливість здійснювати замовлення на прибирання більшості жителів міста Київ.

Приїхавши цілою бригадою до Вас, наші майстри розподіляться по всіх кімнатах, виконуючи безліч різних функцій, до яких Ви б просто не підступилися. Починаючи від підлоги і закінчуючи стелею, пройшовшись по всіх кімнатах, вимиваючи всі видимі і не видимі поверхні, шліфуючи, дезинфікуючи, та багато-багато іншого.

Велика перевага для Вас – це можливість отримати прибирання після ремонту тоді, коли Ви вдома, а не на роботі або у відрядженні. Також Ви можете бути присутнім під час прибирання або відправитися відпочивати з рідними, а після повернення приймати готову роботу.

Що дасть Вам прибирання? Від повноцінного комфорту Вас відокремлює тільки ЧИСТОРІЯ, адже отримавши якісну послугу, Ви зберігаєте здоров'я власне і своїх близьких. Ніякого пилу, ніяких алергій, ніяких бактерій.

Переглядів: 2617