Прибирання двокімнатної квартири

Ціни на прибирання двокімнатної квартири

Загальна площа 0 - 20м2 21 - 35м2 36 - 70м2 71 - 100м2 101 - 150м2 151 - 200м2 201 - 250м2 більше 250м2
Ціна (грн.) от 600 от 800 от 1000 от 1200 от 1400 от 1800 от 2000 Після огляду об'єкта
Кількість співробітників 2 2 - 3 3 - 4 4 - 5 5 - 7 6 - 8
Час прибирання (годин) 3 2 - 4 4 - 6 6 - 8 8 - 10
Загальна площа Ціна (грн.)
0 - 20м2 от 600
21 - 35м2 от 800
36 - 70м2 от 1000
71 - 100м2 от 1200
101 - 150м2 от 1400
151 - 200м2 от 1800
201 - 250м2 от 2000
більше 250м2 Після огляду об'єкта
Чому прибирання квартир довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Професійне прибирання двушки в Києві

Прибирання двокімнатної квартири рідко буває бажаним: є багато людей, які люблять чистоту, але тільки одиниці готові витрачати величезну кількість часу на наведення порядку, щоб удома все блищало.

Напевно, Ви працююча людина, яка приїжджає додому мінімум о 5-тій вечора. Звичайно, можна прибирати вечорами, якщо ще залишаються сили, але більшість людей відкладає таку процедуру на вихідні дні; є такі, що зовсім не бажають приймати участь у прибиранні.

Уявіть, що до Вас їдуть гості: квартира повинна бути чистою буквально через кілька годин, тому Ви починаєте активно займатися наведенням краси, поспішаєте і робите прибирання менш якісно; видимість чистоти буде, але не більше того.

Прибирання двокімнатної квартири можна відкласти на вихідні, але Ви повинні звикнути, що субота і неділя – теж стануть «робочими» днями, і відпочити як слід, не вдасться.

Як же вчинити, якщо витрата суботи та неділі не для Вас?

Варто замовити прибирання двокімнатної квартири в Києві у компанії «Чисторія». Наша компанія – добре злагоджений робочий колектив, який розуміється на чистоті. Всі наші майстри виконують прибирання не перший рік і накопичили величезний досвід, який буде вкладено в прибирання Вашої квартири.

Ми гарантуємо високу якість клінінгу, а також своєчасне виконання. Замовивши прибирання двокімнатної квартири в Києві, на Вашу адресу виїде ціла бригада фахівців (клінерів), кожен член якої виконує певні завдання, що дозволяє нам працювати швидше, а, значить, швидше виконувати поставлене завдання.

Додатковою перевагою хочемо відзначити можливість виїзду до замовника у зручний час. Ми працюємо цілодобово без вихідних, а це означає, що Ви можете отримати чисту квартиру, не чекаючи вихідних і не відриваючись від роботи.

Варто відзначити окремо наш парк техніки та чистячих засобів. Обладнання регулярно оновлюється. Проводячи прибирання ми застосовуємо тільки перевірені роками чистячі засоби від кращих світових виробників, що не викликають ніяких алергічних реакцій у людини і його улюблених домашніх тварин.

Скільки коштує прибирання двокімнатної квартири

Наші менеджери зроблять розрахунок скільки коштує прибирання двокімнатної квартири, виходячи з типу замовленої Вами послуги, а також залежно від площі Вашого житла. В кінцевому підсумку Вам буде названа доступна ціна.

Наостанок, нам хотілося б відзначити простоту зв'язку, замовлення і розрахунку. Зв'язок з нами можна підтримувати через листування на нашому сайті, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів, замовити зворотній дзвінок на зручний Вам час.

По телефону Ви можете задати нашим менеджерам будь-які питання по клінінгу. Отримавши всю необхідну інформацію про вартість прибирання двокімнатної квартири, не кладучи трубку, Ви можете записатися на найближчий час! На всі наступні замовлення Ви гарантовано отримуєте знижку, що не може не радувати!

Сміливо призначайте зустрічі, зустрічайте гостей, весело проводьте час зі своїми близькими, а за наведення чистоти в будинку візьмуться фахівці «Чисторія»!

Прибирання 2х кімнатної квартири від «Чисторія»: дозволена розкіш!

Незалежно від того, орендуєте житло або володієте власною квартирою, прибирання 2 х кімнатної квартири або підтримання навіть найменшого простору, що виглядає найкращим чином, може бути нелегким і стомлюючим завданням. Немає нічого більш незрозумілого, ніж повернення в брудний будинок наприкінці довгого дня, або більш напруженого, ніж намагатися замаскувати безлад під диваном, якщо біля дверей з'явилися несподівані відвідувачі!

Прибирання двокімнатної квартири, пропоноване нашою компанією «Чисторія», може зняти весь цей стрес з Ваших плечей: замовте професійне прибирання двокімнатної квартири через веб-сайт, і Ваш особистий час стане набагато вільнішим! І в цьому нам допоможуть:

Досвідченість. Прибирання двокімнатної квартири після ремонту може бути сміливо довірене нашим професіоналам, досвідченим і перевіреним, тому Ви будете знати, що отримаєте хорошу роботу від когось, кому можете довіряти.

Вміння і здібності. Оскільки як Ваше професійне, так і особисте життя вимагають чималої уваги, на обов'язки з прибирання квартири часто не звертається увага. На щастя «Чисторія» завжди готова надіслати до Вас додому професійних прибиральників, які знають більше, ніж кілька трюків, здатних швидко зробити Ваше житло відмінним на вигляд! Нами пропонується не тільки прибирання 2 кімнатної квартири, але також квартири-студії або чогось набагато більшого за площею, - кваліфіковані фахівці неодмінно подбають про Вашу квартиру.

Надійність. З такою великою кількістю вимог до власного часу, Ви дійсно хочете проводити вечори і вихідні, складаючи білизну або бігаючи з кімнати в кімнату з мітлою і ганчіркою в руках? Прибирання 2 х кімнатної квартири, ціна якого буде прямо залежати від площі, дозволяє використовувати вільний час набагато більш конструктивно, будь то надолужування згаяного на роботі, вечеря з друзями або частування сім'ї на вихідних!

Гнучкість. Наш сайт дозволяє замовити кращі послуги з прибирання двокімнатних квартир для Ваших потреб, незалежно від того, наскільки вони великі або малі, а також незалежно від регулярності прибирань. Ваші вимоги гнучкі і можуть часто змінюватися, і наша компанія відображає цю гнучкість. Крім того, вартість прибирання 2 х кімнатної квартири в нашій компанії стартує від 600 грн (0 – 20 м²).