Для різного виду прибирання використовуйте спеціально призначений текстиль

Не кожною серветкою або ганчіркою можна до блиску вимити вікна, вимити плитку без розводів і очистити меблі без слідів ворсу. Наприклад, з гладкої поверхні меблів пил і легкі плями добре прибираються за допомогою серветок з мікрофібри. Якщо злегка намочити таку серветку, пил буде добре прилипати до її волокон і не буде розлітатися в сторони. Більш того, м'які волокна мікрофібри не залишають розводів і інших слідів на полірованій поверхні.

Якщо на меблях виявлені сліди жиру, залишки їжі, солодких напоїв та інші непізнані сліди забруднень, в такому випадку використовуйте вологі серветки з нетканого полотна зі спеціальним миючим засобом. Навести шик і блиск також допоможуть спеціальні серветки з м'якої, злегка ворсистої штучної замші, яка на «відмінно» впорається не тільки з пилом, але і з відбитками пальців, які, до слова, не завжди легко вивести з поверхні.

Ганчірки і серветки з натуральних волокон, наприклад, з вовни або бавовни – не найкращий вибір в якості помічників для прибирання, так як вони залишають після себе волокна, і доводиться все переробляти заново.

Ганчірки, які використовують по догляду за плиткою

Щоб до блиску відчистити надскладні забруднення на плитці, використовуйте поролонову губку з жорсткою чистячою накладкою: у поєднанні зі спеціальним миючим засобом, вона ефективно і без особливих зусиль допоможе вивести і жирові бризки на кухонному керамічному фартусі, і сліди висохлої мильної піни у ванній кімнаті. Однак після прибирання з губкою також знадобиться завершальний етап – витерти насухо мікрофібровою серветкою, адже без цього ні про який глянець мови і бути не може, адже мокра губка хоч і прибирає забруднення, але залишає сліди, з якими впорається м'яке синтетичне волокно.

Що допоможе вимити до блиску скло?

Зазвичай, скло миють в три заходи:

  • на початку їх очищають від поверхневого бруду (пилу, кіптяви, сажі, пташиного посліду, слідів від комах) за допомогою звичайної води і м'якої губки або ганчірки;
  • потім обробляють миючим засобом;
  • на завершення – насухо до блиску витирають поверхню м'якою серветкою з нетканого волокна або мікрофібри.

Процес миття скла трудомісткий і довгий, але якщо Ви будете використовувати для прибирання правильний інструментарій, це не завдасть клопоту, збереже Ваші сили та не відніме багато часу. На допомогу господиням сучасна індустрія пропонує ганчірки зі штучної замші для догляду за скляними і дзеркальними поверхнями на завершальному етапі миття, різні серветки з мікрофібри та інші види ганчірок з нетканого полотна.

Переглядів: 701