Проведем уборку по ГОСТу екологічними засобами за 6 годин.
Гарантія чистоти 100%.

Зателефонуйте зараз та дізнайтеся вартість зі знижкою 10%. Акція діє до 20 Января.

Розрахувати вартість зі знижкою 10%
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Догляд за мармуром і гранітом

Натуральний камінь в оформленні інтер'єру і екстер'єру виглядає розкішно, дорого, презентабельно. З давніх часів люди використовували для будівництва житла натуральну породу, яка служила не тільки захистом від негоди і хижаків, а й виконувала декоративну функцію.
Мармур і граніт добре відомі своїми чудовими фізичними властивостями і естетичною красою, ними часто прикрашали житло вельмож, знаті, адміністративні будівлі, ліпили з них скульптури і інші пам'ятники архітектури, які благополучно дожили до наших часів.

Свою привабливість камінь може зберігати довгі роки, але за однієї умови - якщо йому надають належний догляд. Прикрашаючи фасад будинку або прибудинкову територію, мармур або граніт піддаються різним атмосферних впливів, які можуть спровокувати появу цвілі, іржі, тріщин і інших дефектів на поверхні породи.
Вкладені гроші в недешеве оформлення екстер'єру будинку можуть бути витрачені даремно, якщо не доглядати за кам'яним покриттям спеціальними розчинами.

Догляд за мармуром і гранітом потрібен для того, щоб камінь якомога довше зберігав свою ефектність і презентабельність в оформленні.
Серед послуг клінінгової компанії Чісторія є і чищення твердих підлогових покриттів. Поверхня з натурального каменю, як і будь-яка інша поверхня, схильна до всіляких забруднень. Тому чистку потрібно довіряти тільки професіоналам, які можуть точно визначити тип забруднення і підібрати необхідний засіб для його щадного і дбайливого видалення.

Зовнішня очистка каменю - важливий етап в комплексі з іншими заходи щодо догляду. Компанія Чісторія поверне виробам з каменю їх первозданну красу і витонченість.
Для цього фахівці проведуть ряд специфічних реставраційних робіт:

видалення іржі з граніту або мармуру в зовнішній обробці в разі контакту породи з металом - для цього використовується спеціальне просочення, яка заповнює пори каменю і перешкоджає попаданню вологи всередину, також можна використовувати цей метод для захисту каменю від жиру, домашнього пилу.