Професійне прибирання дачі під ключ
Проведем уборку по ГОСТу екологічними засобами за 6 годин.
Гарантія чистоти 100%.

Зателефонуйте зараз та дізнайтеся вартість зі знижкою 10%. Акція діє до 20 Января.

Розрахувати вартість зі знижкою 10%

Прибирання дачі

Ціни на прибирання дачі

Загальна площа 0 - 50м2 50 - 80м2 80 - 100м2 100 - 130м2 більше 130м2
Ціна (грн.) від 2500 від 3500 від 4500 від 5500 Після огляду об'єкта
Загальна площа Ціна (грн.)
0 - 50м2 від 2500
50 - 80м2 від 3500
80 - 100м2 від 4500
100 - 130м2 від 5500
більше 130м2 Після огляду об'єкта
Чому прибирання дачі довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Генеральне прибирання дачі Київ

Добре мати дачу для приємного проведення часу і відпочинку. Але, коли назріває генеральне прибирання дачі, радість змінюється роздратуванням. Хочете змінити цю ситуацію? Звертайтеся до нас! Ми вирішуємо проблему прибирання швидко і якісно!

Прибирання дачі Київ: наш підхід

В силу значного досвіду з надання клінінгових послуг, ми знаємо, що особливо важко прибирати дачну ділянку і сам будинок навесні. Тому рекомендуємо проводити генеральне прибирання дачі кожного сезону. Після зими в приміщенні відволожуються стіни, меблі просочується пилом, в якій сприятливо розмножуються пилові кліщі. У цьому випадку м'які вироби вимагають ретельного чищення і спеціальної обробки. За потреби ми проводимо хімчистку килимових покриттів та м'яких меблів, а також миття вікон. При відсутності систематичного вологого прибирання, корпусні меблі покривається товстим шаром пилу, яку ми ретельно приберемо, приділяючи особливу увагу найбільш віддаленим місцям. Для «боротьби» з пилом ми використовуємо миючі засоби з ефектом захисту повторного осідання. Таким чином, поверхні довше залишаються чистими.

Прибирання дачної ділянки

У дворі, після танення снігу поверхня вкрита кіркою з сухого листя. В окремих куточках видніється сміття, занесене вітром, яке довго спочивало під снігом. Ми легко усунемо всі нюанси і почистимо кожен сантиметр вашого будинку. Але, це не саме неприємне сезонне забруднення. Часто зміна сезону може негативно позначитися на стані будинку. Фасад страждає від осінніх дощів і зимової холоднечі. На ньому часто утворюються брудні патьоки, а іноді проявляється неприємна цвіль. За допомогою сучасних миючих засобів, ми легко усунути неприємні прояви. Стіни вашого будинку засяють від чистоти, як внутрішньо, так і зовні.

Видаляемо цвіль та грибок

Окрема проблема в дачних будинках, це грибок. Для його ліквідації ми використовуємо спеціальні екологічні розчини, які допомагають вбити грибок глибоко в стіни. Часто грибкова цвіль проявляється дуже високо і впоратися з нею самостійно неможливо. У нашій команді є спеціально навчені люди, для миття вікон та обробки стін на висоті. Часто прибирання дачі розпочинається саме з усунення плісняви на стінах і стелях. Увага! Знищення грибка буде носити тимчасовий характер, якщо не усунути основний його збудник: 

 • відсутність або недостатність вентиляції;
 • постійна вологість;
 • протікання покрівельного матеріалу.

Щоб позбутися від грибка назавжди, спочатку треба усунути механічні пошкодження.

Прибирання дачі ціна

Вартість комплексного прибирання залежить, насамперед, від ступені забруднення. Для того що б дізнатися точну вартість прибирання дачі потрібно перейти на сторінку калькулятор та заповнити невелику форму.

 1. Для видалення великої кількості бруду витрачається більше миючих засобів, а також застосовується більше зусиль з боку нашої команди. Цей фактор впливає на незначне підвищення ціни за прибирання дачі.
 2. Другим пунктом є квадратура об'єкта. На нашому сайті є таблиця з зазначеними сумами щодо квадратури приміщень.
 3. Додаткові клінінгові послуги, які не входять в перелік стандартного прибирання дачі. Протягом довгих років роботи ми постійно аналізуємо цінову політику клінінгових послуг компаній конкурентів. І на основі аналітичних даних утримуємо наші ціни нижче середнього на ринку.

У чому особливості команди «Чисторія»?

 • досвідчені професіонали своєї справи;
 • дбайливе ставлення до речей, акуратність, уважність;
 • робота без вихідних і свят з 9:00 до 22:00;
 • використання сучасних миючих засобів і технологій для прибирання і очищення;
 • можливість термінового виїзду за домовленістю;
 • здійснення великих обсягів роботи за короткі терміни.

Для прибирання приміщень ми використовуємо тільки екологічно чисті миючі засоби, які нешкідливі для людей та тварин. Також ми використовуємо сучасну миючу техніку авторитетних брендів, яка відмінно зарекомендували себе в роботі. У нас діє система попереднього запису, але, незважаючи ні на що, ми намагаємося виїжджати на об'єкт як можна швидше. Так само Ви можете ознайомитись з запитаннями на цій сторінці або задати своє питання з приводу генерального прибирання дачі.