ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Миття фасадів

Презентабельний зовнішній вигляд фасаду - візитна картка, «особа» власників будинку. Стан фасаду, його доглянутість можуть багато про що розповісти. Дуже прикро, коли на вигляд привабливе архітектурна споруда псує наліт бруду, кіптяви і пилу. Особливо схильні до забруднення фасади будівель, які розташовуються в центрі міста з активним автомобільним трафіком або поблизу жвавих трас, транспортних розв'язок.
Виправити ситуацію і вирішити питання зовнішньої привабливості споруди допоможе миття фасадів. Оскільки це досить ризиковане заняття і без спеціальних пристосувань тут не обійтися, миття фасадів краще довірити професіоналам, так як в цій справі знадобиться не тільки засіб для чищення, але і спеціальні інструменти, навички, досвід.
Клінінгова компанія Чісторія пропонує послуги з очищення будь-яких фасадних поверхонь швидко і якісно. Миття фасадів ціна залежить від наступних факторів:

-ступінь забрудненості поверхні,
-складність доступу до навісним елементам,
-наявність світлопрозорих конструкцій,
-висотность будівлі.
Миття фасадів в Києві затребувана послуга, і ми готові запропонувати професійний підхід за прийнятну ціну. Чісторія - одна з небагатьох клінінгових компаній, яка може якісно і швидко надати послуги в цій сфері.
Не намагайтеся власними силами чистити фасад, це небезпечно і напевно результат таких старань не виправдає витраченого часу. Довіртеся професіоналам, які впораються з цим завданням краще і набагато ефективніше.
Адже неправильний догляд і використання агресивних засобів для чищення також може нашкодити привабливому зовнішньому вигляду фасаду.
Послугу миття фасадів замовити можна на нашому сайті. Для цього скористайтеся формою зворотного дзвінка, і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами для обговорення деталей замовлення.
Наші клінери працюють без вихідних 24/7 і готові до виконання роботи в будь-який зручний для вас час. Компанія Чісторія може надати від 1 до 50 клинеров в залежності від обсягу роботи і площі приміщення, яке потребує професійного прибирання.
У своїй роботі фахівці клінінгової компанії Чісторія використовують безпечні миючі засоби індивідуально для кожного матеріалу, адже якість обробки сучасних і старих будівель дуже відрізняється один від одного, тому потребує різних способах очищення від бруду.
Вихлопні гази і кіптява разом з атмосферними опадами роками накопичуються на поверхні фасаду, псують вигляд будинку, роблять його непривабливим, неохайним і тьмяним. Повернути яскравість фарб і виразність фасаду можна за допомогою професійного клінінгу.