ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Частка твердих підлогових покриттів

Частка твердих підлогових покриттів спеціальними засобами необхідна в тих випадках, коли бруд настільки міцно в'їлася в поверхню, що звичайного миття підлог вже недостатньо. Щоб вивести застарілі забруднення, видалити плями і пил, що зібралися в порах і мікротріщинах матеріалу за роки активного використання покриття, роблять розмивання статі, або глибоку чистку. Для цих цілей використовують спецтехніку: роторні машини, водосборкі і спеціальні засоби для чищення глибокого дії, які здатні проникнути в пори твердого покриття, захопити забруднення і вивести його на поверхню для подальшого очищення. Для дерев'яних покриттів використовують щадні технології.
У регулярному чищенні професійними засобами потребують: плитка для підлоги, натуральний камінь, лінолеум, бетон, наливна підлога. Компанія Чісторія надає повний спектр послуг з відновлення, чищенні і реставрації мармуру і граніту з застосуванням професійного шліфувального обладнання.
Наші професіонали повернуть красу і естетичний зовнішній вигляд будь-якого твердого покриття і позбавлять вас від клопоту по догляду за ним.
Глибока чистка обов'язково передує шліфування, полірування, кристалізації і нанесенні лаку або захисної мастики. Розмивка статі також необхідна після ремонтних робіт,
за допомогою спеціальних засобів для чищення можна легко позбутися від цементу, вапнякових відкладень та іншого будівельного сміття, який вбрався в поверхню покриття.
Якщо ви хочете швидко навести блиск після багатолюдного заходу, компанія Чісторія і її команда професійних клинеров допоможуть вам впоратися з цим завданням і домогтися ідеально чистого статі. За допомогою полемічних машин процес миття підлог в холі, виставковому залі, готелі і інших місцях з великою прохідністю значно прискориться, а підготовка приміщення до заходу або прибирання його наслідків не завдасть вам клопоту. Базовий догляд дозволить освіжити загальний вигляд підлогового покриття на великій площі і змити забруднення без виведення в'їдаються плям.
Після попереднього огляду покриття і визначення ступеня забруднення наші фахівці підберуть засоби, які дозволять видалити стандартні забруднення різного походження. Після базового миття підлог поверхню натирають до блиску і за бажанням клієнта наносять захисне покриття (мастику) для запобігання зносу і глибоких пошкоджень статі. Таким чином, ви забезпечите поверхню підлоги від утворення тріщин, подряпин, підвищите опірність до стирання і ковзанню.
Наносити захисну мастику рекомендують для підтримки експлуатаційних і естетичних властивостей статі, регулярне застосування цієї технології після глибокого чищення гарантує вам 100% захист від механічного впливу і спростить подальший догляд за покриттям підлоги.
Тільки фахівець може визначити необхідний склад і кількість наносяться шарів захисного покриття. Процедуру по оновленню покриття бажано проводити один раз в 6-12 місяців.