Клінінгова компанія
(044) 227-75-75 (067) 100-66-00 Працюємо щоденно з 9:00 до 22:00
Професійне миття вікон
Проведем уборку по ГОСТу екологічними засобами за 6 годин.
Гарантія чистоти 100%.

Зателефонуйте зараз та дізнайтеся вартість зі знижкою 10%. Акція діє до 07 Мая.

Розрахувати вартість зі знижкою 10%

Миття вікон та вітрин

Вікно Одностулкове Двостулкове Трьохстулкове Балконні двері Лоджія (до 4 стулок) Еркер (до 5 стулок)
Склопакет 60 грн. 90 грн. 120 грн. 250 грн. 400 грн. 500 грн.
Розкриваються (подвійні) 90 грн. 120 грн. 160 грн. 400 грн.
Миття віконних решіток 100 грн. 150 грн. 250 грн.
Миття москітних сіток (шт.) 35 грн.
Миття вітрин від 10 грн/м
Увага! *Огляд об'єкта фахівцем проводиться БЕЗКОШТОВНО
Тип Ціна
Одностулкове 60 грн.
Двостулкове 90 грн.
Трьохстулкове 120 грн.
Балконні двері 700 грн.
Лоджія 400 грн.
Еркер 500 грн.
Миття вітрин від 10 грн/м
Москітна сітка 100 грн.
Увага! *Огляд об'єкта фахівцем проводиться БЕЗКОШТОВНО
Чому миття вікон довіряють нам?
 
ШВИДКО

Приїдемо в зручний для Вас час. Ми працюємо 24/7

 
ПРОФЕСІЙНО

Надаємо від 1 до 50 чоловік досвідчених клінерів

 
Всі роботи «під ключ»

Вартість включає все необхідне для прибирання: миючі засоби, інвентар, устаткування

Миття вікон та вітрин

Мийка вікон – дуже важливий процес, яким людина повинна відповідати, як мінімум кілька разів на рік. Вікна – це обличчя будинку або офісу. Якщо ці «особи» брудні й виглядають неохайно, змінюється настрій людини, який сидить біля такого вікна. Перед нами єдине джерело освітлення в світлий час доби, тому крім настрою, чистота вікон здатна впливати на наше здоров'я. В офісних приміщеннях може бути інтер'єр від іменитого дизайнера, але дзеркальні вікна скажуть про компанію більше, тобто чистота вікон важлива і фірми повинні проводити миття вікон Київ частіше 2-3 разів на рік.

Мешканцям квартир та будинків також рекомендуємо збільшити число чисток, якщо місця розташування житла знаходиться поблизу жвавих доріг з безперервним потоком рухомого автотранспорту.

Навіть така проста процедура, як мийка вікон і вітрин вимагають спеціальних чистячих засобів: інструменти, суміші. Можна впоратися з усім самостійно, але тоді Ви витратите не один вихідний день, а це означає, що Ви позбавляєте себе і близьких відпочинку, поїздок і прогулянок.

Компанія ЧИСТОРИЯ пропонує Вам не економити за рахунок свого часу, за рахунок часу Ваших близьких. Наші фахівці в будь-який момент готові відправитися на замовлення в зручний для клієнта час.

Що придбають від співпраці з нами:

  • Великі компанії та інші організації, які розмістилися в будинках зі складним скляним фасадом. Найчастіше миття вікон складно провести через многоэтажности, з-за відсутності доступу до зовнішньої поверхні стекол зсередини приміщень, а також з-за великої площі скляних поверхонь. Навіщо думати, як навести порядок, коли можна звернутися в ЧИСТОРИЯ?
  • Власники будинків і квартир, які багато часу проводять на роботі і вихідні дні пролітають непомітно. Не готові розлучитися з можливістю відпочити після важкого робочого тижня? Також ми збережемо руки господинь, які можуть втратити свій манікюр на процедурі миття вікон Київ.
  • Власники магазинів повинні більше інших стежити за ступенем чистоти вітрин. Вітрина – це особа магазину, а особа апріорі не може бути брудним! Замовлення в ЧИСТОРИЯ миття вікон і вітрин дозволить Вам збільшити число продажів. Демонстрація товару «особою», а також правильний спрямований світло створюють неймовірні речі з психікою покупців, т. до. все виглядає красиво, блискуче і апетитно. Ми працюємо 24 години без вихідних, тобто Ви можете викликати наших майстрів в будь-який зручний Вам час, будь то під час роботи або після закінчення робочого дня.

Про процедуру миття

Ми вирішили вказати послідовність робіт, щоб наші клієнти були в курсі:

  • Розміщення захисної плівки навколо вікон, обклеювання розеток малярським скотчем.
  • Пропылесошивание порожнин між рам.
  • Чистка укосів і рам абразивними інструментами.
  • Мийка скла спеціальними засобами, вимивання миючих складів мікрофібровими ганчірками.
  • Видалення вологи сгонами.
  • Полірування скла.

Ціни

Кінцева цифра залежить від площі скляних поверхонь, від матеріалу рам (дерево, пластик, метал), а також від ступеня забруднення і від хімічних сумішей, які будуть нами застосовуватися. Ми сформували ціни, доступні практично кожному жителю міста Київ.

Висновки

Можна проводити подібні процедури самостійно, але якщо Ви зайнята людина і правильно витрачаєте свій вільний час, замовте цю послугу в ЧИСТОРИЯ, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами або замовивши зворотній дзвінок. Так Ви зможете задати всі питання стосовно клінінга і отримати на них відповіді.

Чистота – запорука здоров'я, застава гарного настрою!